Stracone itemy przez błąd serwera
#1
Witam. Z racji iż błąd wyniknął ze strony serwera, to raczej jest sens pisania tego posta.

Dzisiaj w godzinie koło 11:40 byłam na koordynatach x: -1700 i z: -3300, na biomie ośnieżonych gór, by poszukać rud emeraldów. Jest to biom, który ma ich najwięcej i to na samych szczytach. Zebrałam jakieś 16-17 rud emeraldów w jednej jaskini i chciałam iść szukać dalej. Problem pojawił się przy zejściu do niej... Jest tam jakieś 40 kratek wysokości, w żelaznej zbroi to zgon na miejscu. Chciałam w takiej sytuacji obudować sobie miejsce, by móc przekopać się do ściany a potem niżej ścianą w dół jaskini. Problem w tym, że przez cholerny bug serwera cofnął się klocek spode mnie i spadłam do tej dziury. Z netherytowym kilofem 5/3/3 z mendingiem i z rudami emeraldów.
[Obrazek: UdDY7Dm.jpg]
(Woda na zdjęciu istnieje tylko i wyłącznie dlatego, że by spróbować uratować itemy poszłam na działkę po wiadro z wodą, po spłynięciu na dół jaskini okazało się, że itemy zniknęły...po niespełna jednej minucie[WTF])

Prosiłabym administracje o zwrócenie mi, przede wszystkim rud emeraldów, bo one są dla mnie ważniejsze, kilof z mendingiem jestem w stanie przeboleć, ale rudy mają większą wartość.
[Obrazek: cncLhCG.jpg]
(Powyżej dowód na to, że miałam taki kilof)
#2
Przeglądałem różne klipy z bugów skylandowych i to taka przepaść na kordach 0? https://imgur.com/a/4D7tuTX

PS. Nie licz na odzyskanie itemów, chyba że cichy się zlituje i ogarnie że coś jest nie tak i ci zwróci itemki, ale bardziej jestem myśli pesymistycznych.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości