reklamowanie rynków
#1
a wpadłem na dość fajny pomysł.

pomysł polega na reklamowaniu rynków, w grę wchodzą nowe komendy:
/rynek ustawreklame <tresc> => ustawia naszą reklamę
/rynek zmienreklame <tresc nowej reklamy> => ustawia nową reklamę
/rynek usunreklame => usuwa treść całej reklamy.

pomysł polega na tym, że co godzinę mielibyśmy możliwość puszczenia reklamy o takiej treści:
[Reklama] <nasza treść, np. Zapraszam do sklepu!> [/rynek h3zquu] => /rynek h3zquu nadawałoby się automatycznie, albo tak albo inaczej by to wyglądało, po prostu automatycznie do wiadomości dodawane byłoby, że "Stanowisko: /rynek h3zquu" albo tak jak wyżej.

reklamę albo puszczalibyśmy poprzez komendę /rynek reklama, albo automatycznie co godzinę/dwie sama by się pojawiała. oczywiście tag [reklama] pojawiałby się w kolorze np. nagłówków w tabliczkach informacyjnych, /rynek <nick> też. wtedy w grę wchodzi już na 100% komenda /rynek pomoc, gdzie byłyby wszystkie komendy. według mnie taki pomysł byłby ok, choć wiem że jest prawdopodobieństwo tego, że byłyby obraźliwe rzeczy, ale to może mielibyśmy (administracja) jakieś uprawnienia do usuwania tego? Tongue
zmiana albo ustawienie wiadomości byłoby za symboliczną kwotę 200$.

a skoro jesteśmy już przy temacie rynków... to proponuję dodanie komendy /warp rynek, bo nie spodziewałem się mimo wszystkiego, że /rynek samo będzie działać tak, że wyświetli listę rynków, a jednak miejsce spawnu tam po coś ustawione jest, dlatego /warp rynek mógłby zostać.
#2
Oj nie nie, to nie jest polsat, by puszczać reklamy na czacie w trakcie gry. Z połowa ludzi wtedy będzie czat wyłączać.
#3
tez jestem na nie, bedzie dodatkowy spam, bo gracze i tak beda recznie reklamowac jak do tej pory.

chyba samo /warp rynek ciagle dziala, nie mialem innego pomyslu jak to zrobic, a chcialem aby lista byla pod glowna komenda.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości