Zepsuty enchanting table
#1
Halo, panie Cichusek, co jest nie tak z enchantami? Wbijam na spawna chce miecz zrobić, pokazuje mi za 30 lvl looting 3, dostaje looting 1. Drugi miecz dostaje info sweep edge 3, dostaje sweep edge 2 xDD

Moglibyście to naprawić? Bo się czuje oscamowana na poziom. Jeśli mi pokazuje looting 3, to powinnam dostać looting 3. To jest podstawa minecrafta.

Inna sytuacja, chcę ogarnąć kilof, 30 lvl, pokazuje mi fortune 3. Enchanting table ZAWSZE zapewnia enchant, który pokazuje w opisie. ZAWSZE. A ten kilof zamiast fortune 3 był z unbreaking 2... Żadnego innego enchantu. Czemu?
#2
Jakieś dowody moze?
#3
(12-18-2022, 17:19)BeZZ_Nicku napisał(a): Jakieś dowody moze?
przydałby się, bo mi enchant normalnie daje to, co pokazuje...
#4
Pozwolę sobie się wtrącić, spotkała mnie identyczna sytuacja prawie rok temu, i zdołałem odkopać clipa z tamtego momentu, w pewnym momencie bitrate trochę się psuje, ale to nie przeszkadza, aby zobaczyć co się wydarzyło.
Oto dowód: https://imgur.com/a/cErDYHx
“ANTAGONIST IS FOREVER

MUSIC WILL BE FOREVER”
#5
Refresh i pare minut temu miałem tą samą sytuację co xoxygen
https://youtu.be/Cdu1vFTTvtA
#6
(12-17-2022, 11:26)BrunetteFoxy napisał(a): Halo, panie Cichusek, co jest nie tak z enchantami? Wbijam na spawna chce miecz zrobić, pokazuje mi za 30 lvl looting 3, dostaje looting 1. Drugi miecz dostaje info sweep edge 3, dostaje sweep edge 2 xDD

Moglibyście to naprawić? Bo się czuje oscamowana na poziom. Jeśli mi pokazuje looting 3, to powinnam dostać looting 3. To jest podstawa minecrafta.

Inna sytuacja, chcę ogarnąć kilof, 30 lvl, pokazuje mi fortune 3. Enchanting table ZAWSZE zapewnia enchant, który pokazuje w opisie. ZAWSZE. A ten kilof zamiast fortune 3 był z unbreaking 2... Żadnego innego enchantu. Czemu?
mialem identyczna sytuacje z protem
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba Heart 
#7
wydaje mi sie, ze to jakis bug minecrafta na 1.18, nie ma nic wgrane na serwer co by zarzadzalo enchantami w stolach, wiec sa "oryginalne".
szukalem w google ale nie znalazlem aby ktos mial taki sam problem
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości