Apelacja
#1
Cześć, apeluję o zmianę kolory gdy ktoś wchodzi/wychodzi z serwera, ponieważ zlewa się to z dropem główek
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#2
Popieram
mmm
Niedostępny
#3
(12-12-2022, 19:20)zuk napisał(a): Cześć, apeluję o zmianę kolory gdy ktoś wchodzi/wychodzi z serwera, ponieważ zlewa się to z dropem główek

Np stary granatowy taki jaki był wcześniej
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#4
Przy okazji jak jestesmy w temacie zmian, pisałem już o tym do Morsona i Cbsa. Czy byłaby możliwość zwiększenia czasu znikania rzeczy ziemi? Obecnie przy dość sporych spadkach fps kopanie chociażby jasnoglazu wygląda tak, że nie zdążysz całego skopać a to co Ci spadło już zniknęło.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(12-12-2022, 21:37)Errrixon napisał(a):
(12-12-2022, 19:20)zuk napisał(a): Cześć, apeluję o zmianę kolory gdy ktoś wchodzi/wychodzi z serwera, ponieważ zlewa się to z dropem główek

Np stary granatowy taki jaki był wcześniej

w glowkach nie bylo takiego ani o info przy wejsciu
obojetne mi to, moze byc.
#6
to juz wole zmienic aby kolor dropu byl inny, zeby na wszystkich trybach kolory wejscia/wyjscia z serwera byly identyczne.
nie bylo chyba nigdy granatowego.



(12-12-2022, 21:49)HubPlayGames napisał(a): Przy okazji jak jestesmy w temacie zmian, pisałem już o tym do Morsona i Cbsa. Czy byłaby możliwość zwiększenia czasu znikania rzeczy ziemi? Obecnie przy dość sporych spadkach fps kopanie chociażby jasnoglazu wygląda tak, że nie zdążysz całego skopać a to co Ci spadło już zniknęło.

jest jakis domyslny ustawiony, nawet nie wiem po jakim czasie znika.
z jednej strony niektorzy narzekaja na lagi/cofki, a z drugiej checie zwiekszyc pewne rzeczy, ktore moga pogorszyc rozgrywke, wiec no, jestem na nie.
nie zmniejszam czasu, ale tez go specjalnie nie zwieksze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
(12-13-2022, 08:54)Cichusek napisał(a): to juz wole zmienic aby kolor dropu byl inny, zeby na wszystkich trybach kolory wejscia/wyjscia z serwera byly identyczne.
nie bylo chyba nigdy granatowego.



(12-12-2022, 21:49)HubPlayGames napisał(a): Przy okazji jak jestesmy w temacie zmian, pisałem już o tym do Morsona i Cbsa. Czy byłaby możliwość zwiększenia czasu znikania rzeczy ziemi? Obecnie przy dość sporych spadkach fps kopanie chociażby jasnoglazu wygląda tak, że nie zdążysz całego skopać a to co Ci spadło już zniknęło.

jest jakis domyslny ustawiony, nawet nie wiem po jakim czasie znika.
z jednej strony niektorzy narzekaja na lagi/cofki, a z drugiej checie zwiekszyc pewne rzeczy, ktore moga pogorszyc rozgrywke, wiec no, jestem na nie.
nie zmniejszam czasu, ale tez go specjalnie nie zwieksze.

To mozna zmienic kolor dropu, nie vedzie sie zlewac
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#8
bedzie ciemny zielony!
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości