[SKYBLOCK] Świąteczny Konkurs! [01.12-30.12]
#1
Jako, iż na trybie SkyBlock spadł śnieg, to pora na mały konkursik z okazji zbliżających się świąt oraz zimy, a co może innego się nadać jak idealnie wpasowany konkurs budowlany!

Tematyka konkursu to Święta/Zima, czyli dość obszerny temat jeżeli chodzi o budowanie. Zadaniem jest zbudowanie czegoś, co ma wspólnego z zimą, albo świętami. Do wykorzystania jest cała wyspa, a ja wiem, że niektórzy uwielbiają budować i liczymy, że będzie taka sama, albo lepsza frekwencja niż w Halloweenowym konkursie.

Konkurs jest przeprowadzany na trybie SkyBlock. Na innym trybie również zostanie przeprowadzony konkurs, ale z tym musimy troszeczkę poczekać, póki co obecnie konkurs trwa na SkyBlocku.

Zapisy do konkursu trwają do 15 grudnia godziny 20:00. Zapisy są po to, abyśmy nie musieli latać po każdej wyspie (a jest ich dużo i zajęłoby to kuupę czasu, jeżeli mielibyśmy latać po na przykład pustych wyspach). Do konkursu można zapisać się maksymalnie w 2 osoby jako duo.

Konkurs kończy się 30 grudnia (godzina zostanie podana na dniach), wtedy również będziemy oceniać wyspy, a oceniał będę z... Senwim! Dzień lub 2 dni przed końcem na YouTube zostanie opublikowana prezentacja wysp konkursowych, tak samo jak było w Halloweenowym (również zwycięskie wyspy pojawią się w formie Shorta).

Nagrody prezentują się tak:
1 miejsce - Ranga SuperVIP + 150.000$ + unikatowy podpis "Zwycięstwo!"
2 miejsce - Ranga VIP + 125.000$ + unikatowy podpis "2 miejsce, Gratulacje!"
3 miejsce - 100.000$ + unikatowy podpis "3 miejsce, Gratulacje!"
Oraz wyróżnienia - 25.000$ + unikatowy podpis "Wyróżnienie!"

Do konkursu można zgłaszać się poprzez:
- forum - pod wątkiem, w prywatnej wiadomości DO MNIE.
- serwer - kiedy jestem na serwerze.
- discord - prywatna wiadomość - h3zquu#5917.

Na obecną chwilę w konkursie udział biorą:
- Emitian + Martyna5712
- Babcia2022 + koci_demonek
- Rest_In_Peace07
- PiekielnyDiabel -> powód: brak budowli (30.12)
- kozakzpks + clovvd -> powód: brak budowli, a tym bardziej brak wyspy (28.12)
- Mafiasz -> powód: brak budowli (29.12)
- MOKITENDOWN -> powód: rezygnacja z udziału w konkursie.
- UWAGA_GRYZIE + Ciakuto
- KamilekGamePl
- Chrobras -> powód: rezygnacja z udziału w konkursie.
- Barteknopro
- Michaugra_ + PinkPunk_inc
- kirito91 -> powód: brak budowli (28.12)
- Paszunio95 + Ritam2137
- BrunetteFoxy
- 11xXkarolXx11
- jajko7

Zasady:
1. Osoby, które w trakcie trwania konkursu zostaną zbanowane permanentnie, a będą brać udział automatycznie zostają ZDYSKWALIFIKOWANI.
2. Jeżeli okaże się, że ktoś zapisał się solo, a w budowaniu pomoże mu osoba trzecia, która nawet nie jest zapisana = DYSKWALIFIKACJA.
3. Podczas trwania konkursu nikt nie może być dodany do wyspy konkursowej, no chyba że zgłosiłeś, że budujesz z kimś.
4. Administracja nie bierze udziału w konkursie.

Czekamy na zapisy! Wierzę, że ten konkurs będzie lepszy niż halloweenowy, a wy jako gracze pokażecie swoją "moc" budowania! Big Grin
#2
chcę się zapisać na Konkurs sama będę budować mój nick w  mc Babcia2022  Wink

pozdrawiam Julia  Enderman
#3
(12-02-2022, 08:55)Julia Klaudia napisał(a): chcę się zapisać na Konkurs sama będę budować mój nick w  mc Babcia2022  Wink

pozdrawiam Julia  Enderman
zapisalalem, powodzenia! Smile
#4
Przypominam o konkursie! Zapraszam serdecznie do zapisów, bo warto! Big Grin
#5
Zamykamy zapisy! Wyspy oceniamy 30 grudnia, zyczymy powodzenia! Smile
#6
Dziękuję za przesłanie informacji o konkursie budowlanym na trybie SkyBlock.
Podsumowując: Wydaje się, że konkurs jest skierowany do graczy gry Minecraft, którzy będą mogli zbudować coś związanego z zimą lub świętami na swoich wyspach w grze. Uczestnicy mogą zgłaszać się do konkursu indywidualnie lub w parze do 15 grudnia, a sam konkurs zakończy się 30 grudnia. Nagrody obejmują rangi na serwerze, pieniądze w grze oraz unikatowe podpisy. Ocena wysp konkursowych będzie przeprowadzona przez osobę o nicku Senwim i rezultaty zostaną opublikowane na YouTube. Gracze mogą zgłaszać swój udział w konkursie poprzez forum, serwer, lub komunikator Discord.

____________________________________
https://otomedi.pl/kalkulator-promili-we-krwi/
#7
Ostatnie 2 dni budowania! Big Grin
#8
A októrej będzie ocenianie wysp na SkyBlock??
#9
(12-21-2022, 15:49)niemieczki napisał(a): Dziękuję za przesłanie informacji o konkursie budowlanym na trybie SkyBlock.
Podsumowując: Wydaje się, że konkurs jest skierowany do graczy gry Minecraft, którzy będą mogli zbudować coś związanego z zimą lub świętami na swoich wyspach w grze. Uczestnicy mogą zgłaszać się do konkursu indywidualnie lub w parze do 15 grudnia, a sam konkurs zakończy się 30 grudnia. Nagrody obejmują rangi na serwerze, pieniądze w grze oraz unikatowe podpisy. Ocena wysp konkursowych będzie przeprowadzona przez osobę o nicku Senwim i rezultaty zostaną opublikowane na YouTube. Gracze mogą zgłaszać swój udział w konkursie poprzez forum, serwer, lub komunikator Discord.

____________________________________
https://otomedi.pl/kalkulator-promili-we-krwi/

A na kij ten komentarz? XD Co on wnosi, po co go napisałeś? wtf? Jaki to ma sens?
#10
Przygotowalismy prezentacje wysp konkursowych Smile Zapraszam do ogladania
https://youtu.be/iSUdti8De3k


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości