Kałamarnice
#1
Witam. Mój problem polega na tym, że od czasu kiedy zostało naprawione /blokujdrop nie pojawiają mi się kałamarnice. Wcześniej było ich dużo. Pytałam H3zquu to podpowiedział mi komendę /zwierzeta. Jedyne co ona robi to pokazuje mi komunikat za każdym razem że włączono pojawianie się zwierząt na wyspie. Za każdyn razem to samo a kałamarnic jak nie było tak nie ma. Nie wiem co jest nie tak. Proszę o pomoc bo mi ich bardzo brakuje xD
#2
jedna osoba proponowała, by kałamarnice świecące, bo to o nich mowa były uznawane przez komendę /zwierzeta. zostało to dodane i jak się wpisuje /zwierzeta, by je wyłączyć, to kałamarnice też się wyłączają. nie wiem tylko, dlaczego one nie działają, jak się je odblokowywuje xd
#3
U mnie po odblokowaniu respu zwierząt świecące kałamarnice się pojawiają. Ona pisał na serwerze, że jak wpisze /zwierzęta to caly czas pokazuje się, że resp włączony a powinna mieć na zmianę że włączony lub wyłączony.
#4
(11-11-2022, 17:34)Chrobras napisał(a): U mnie po odblokowaniu respu zwierząt świecące kałamarnice się pojawiają. Ona pisał na serwerze, że jak wpisze /zwierzęta to caly czas pokazuje się, że resp włączony a powinna mieć na zmianę że włączony lub wyłączony.

Dokładnie tak. Za każdym razem tak samo wyskakuje i w zasadzie żadne zwierzęta mi się nie respią na wyspie. Pod /info mam tylko 8 zwierząt wiec to nie limit. Pomyślałam, że może przeniesienie wyspy coś by dało?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości