Brak mozliwosci zarejestrowania bo proxy
#1
Czy masz Premium: Tak
Twój nick: GoldFishBlubb

Pisze w imieniu gracza GoldFishBlubb ktory sie chce zarejestrowac ale wywala ze serwer proxy. Ip jest angielskie jakby cos i jest inne niz moje. Prosze o odblokowanie zeby gracz sie mogl zarejestrowac i pograc. Staram sie sciagnac z bratem jak najwiecej osob na ten serwer a tu takie cos... :|
#2
Szczerze to jak ktos chce potrollowac to i tak wbije na serwer z mobilnego neta, nie musi ustawiac zagranicznego ip. Wystarczy zbanowac ip wszystkich znanych serwerow vpn czy proxy (lista do znalezienia w sieci) to nie bedzie takich problemow jak ktos z normalnego ip sie polaczy. A jeszcze jakby cichy dal pomocnikom opcje odblokowania ip to by bylo w krotkim czasie ogarniete i by tak nie wnerwialo to czekanie. Bo teraz to mega dlugo sie czeka az cichy sprawdzi i odblokuje, ja czekalem 2 tygodnie......
#3
(11-07-2022, 15:46)Wekris napisał(a): Szczerze to jak ktos chce potrollowac to i tak wbije na serwer z mobilnego neta, nie musi ustawiac zagranicznego ip. Wystarczy zbanowac ip wszystkich znanych serwerow vpn czy proxy (lista do znalezienia w sieci) to nie bedzie takich problemow jak ktos z normalnego ip sie polaczy. A jeszcze jakby cichy dal pomocnikom opcje odblokowania ip to by bylo w krotkim czasie ogarniete i by tak nie wnerwialo to czekanie. Bo teraz to mega dlugo sie czeka az cichy sprawdzi i odblokuje, ja czekalem 2 tygodnie......

nie blokuje obcych krajow, tylko mam to o czym piszesz.
jego adres ip znajduje sie na liscie podejrzanych adresow z ktorych kiedys wykonano jakies ataki itp.
juz moze wejsc na serwer
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości