Scam
#1
Twój nick:
Nick oskarżonego:GimperYT
Opis sytuacji:Chodzi o to ze gosciu mi mial zcraftowac tory dalem mu na poczatek 25$ za staka pozniej mu wyslalem 2k na 16 stakow torow dal polowe i mowil ze mu braklo na stone i mi sie pomylilo wpisalem 2 zera za duzo i typ nagle znikl i pozniej najprawdopodnie spawenry kupil i mowi ze zniklo da sie cos z tym zrobic?
Dowód/Screen:

jeszcze nie zgloszone multikonto

w sensie mi chodzi ze jego konto brata to mk


Załączone pliki Miniatury
       
#2
(10-25-2022, 20:31)Mafiasz napisał(a): Twój nick:
Nick oskarżonego:GimperYT
Opis sytuacji:Chodzi o to ze gosciu mi mial zcraftowac tory dalem mu na poczatek 25$ za staka pozniej mu wyslalem 2k na 16 stakow torow dal polowe i mowil ze mu braklo na stone i mi sie pomylilo wpisalem 2 zera za duzo i typ nagle znikl i pozniej najprawdopodnie spawenry kupil i mowi ze zniklo da sie cos z tym zrobic?
Dowód/Screen:

jeszcze nie zgloszone multikonto

w sensie mi chodzi ze jego konto brata to mk
Ten GimperYT to oszust co próbuje wyłudzić kasę bo o de mnie próbował wyłudzić 16 iron ale mu odpowiedziałam by kupił a nie żebrał
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
nie znalazłem "konta jego brata", być może blefował.
na koncie ma obecnie 3,643.62$, więc bardzo możliwe, że ta kwota poszła na coś, ale nie wiem. jakbym miał to podsumować, to nie ma wcale screenshotu jak on dostaje pieniądze.
ogólnie screenshoty są poucinane i ostatni jest w bardzo typowy sposób obrobiony w paincie. na następny raz poleciłbym wysyłać pełne screenshoty, by nie dochodziło do tego typu sytuacji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości