Classic, zmiany
#11
(10-25-2022, 21:06)PanGawrosz napisał(a): Witam, no cóż jako iż grałem dużo na tym trybie i osiągnąłem swój cel (top1 hajsu) myśle, że najwiecej do stracenia mam ja. Ratować serwer trzeba mimo ze szkoda, że  stracę to wszystko ( jak i każdy ) jestem za tym aby powstał „Classic 2.0”, powiem No wszystko zdobylem co miałem i No każdy się zgodzi, że odswieży to ten serwer, lecz mam od siebie trochę propozycji:

Na wstępie wrócę do tematu roko https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=48001 , do odpowiedzi gracza Chrobras: „administracja by decydowała np o przyznaniu vipa na dany okres. Myślę że część osób które by płakały miały by rekompensatę i np przez 1 tydzień przyznanego vipa miały by motywacje żeby zacząć grać”,zazwyczaj na serwerach gdzie jest nowa jakby edycja i serwer posiada topki, jakby top 3 (dostają nagrody za grę ) nie mówię tu już o jakiś wymykających nagrodach ale dobra sprawa byłoby danie unikatowego przedmiotu dla top 3 ( nie mówię tu o drogich itach czy nie zdobywalnych ale podpis ktorego nie da się podrobić ). Osobiście odnośnie rangi niech się wypowie właściciel bo on o tym decyduje, takie moje zdanie na temat tego.

Kolejna rzeczą jest wersja. Osobiście na obu wersjach mi się dobrze gra lecz moim zdaniem powiemien jakkolwiek zostać ten klimat classica i żeby nie powstał Adventure 2.0 . Nie oszukujmy się ale jak przejdziemy na wersje 1.18 wyżej to będzie to samo co Adventure ale to moje zdanie. Nie zaglebialem się w pluginy wiec dlatego nie będę aż tak negował wersji 1.18 jakby doszła do skutku na classicu.
- tez mam pytanie jakby w końcu była na Classic wersja 1.18 to czy będzie można wejść np na 1.12? Pytam się, ponieważ na niższych wersjach mam więcej fps i czy byłaby opcja wejść nawet na tym 1.12.

Przejdę do propozycji na powstanie „eventu” na czym by to polegało ? Przypuśćmy o 18 codziennie w danym miejscu pojawiałby się mob na 30s przy którym biciu go byłoby nagrody [ nie jakieś drogie ale żeby były jakkolwiek cenne ( tez żeby hajs wypadał)] 

Następna propozycja która byla zaczęta event pvp który proponuje aby był zrobiony gdzieś na początku edycji żeby dać atrakcje gracza.

Resztę propozycji i uwag będę podawał jak wystartuje nowa edycja, chciałem dać szybko odpowiedz. Pozdrawiam 


cos sie wymysli w sprawie nagrody dla graczy z topki.

na classicu 1.18 bedzie mozna wchodzic rowniez z wersji 1.8 tak samo jak teraz mozna na adventure czy skyblock, ale nie zobaczy sie nowych blokow i mobow ktore sa na wyzszych wersjach gry niz bedzie uzywal gracz.
wiekszosc blokow bedzie wygladala na kamien (jedynie w ekwipunku bedzie inna nazwa), a moby beda zamienione na inne i chyba beda mialy napis nad soba jaki to mob, wiec lepiej grac na nowszej wersji aby wszystkiego doswiadczyc.


jesli chodzi o event, to moge dodac taki zwiazany z pracami, ktore wystapia na nowej wersji.
za wykonywana prace bedzie sie dostawalo kase, a sama praca bedzie expiona (przy wyzszym levelu pracy jest wyzsza kasa), wiec moge zrobic eventy gdzie ta kasa lub exp bedzie zwiekszony np. dwukrotnie w konkretnych godzinach lub w konkretne dni tygodnia.
(tu jeszcze zaznacze, ze exp w pracach to nie ten exp od enchantowania, tylko osobny, ktory sluzy tylko do levelowania pracy, takie doswiadczenie w jej wykonywaniu)

a co do eventu pvp, to raczej nie, graczy jest malo, prawie w ogole, watpie aby na starcie byla wystarczajaca ilosc by taki event mial sens.



ze zmian ktore poczynilem:
- prace sa skonfigurowane, jeszcze trzeba doprecyzowac zarobki, bedzie okolo 6-7 prac do wyboru (nad jedna sie zastanawiam)
- przepisalem plugin na strzelnice na nowa wersje gry i odrobine go zmodyfikowalem, dodajac ujemne punkty i kase, no i kusza tez dziala.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Trudno, przeżyje strate itemków i wydanych pieniędzy hah. Tabliczki Trade obowiazkowe! 
Reszta również jestem ZA. Chociaż wolałbym 1.8 wersje, 1.18 na pewno przyciągnie więcej osób. Trzeba myśleć o serwerze a nie tylko o sobie. Wszystko co napisałeś Cichy jak nakbardziej za!
#13
(11-20-2022, 10:49)Masiex13 napisał(a):  Chociaż wolałbym 1.8 wersje, 1.18 na pewno przyciągnie więcej osób. Trzeba myśleć o serwerze a nie tylko o sobie. 
dzięki aktualizacji do 1.18 np. konie będą poprawnie działać, dodatkowo większość bugów zostanie naprawiona, takie jak cofki itp. po prostu 1.8 jest zbugowaną wersją i nie widzimy sensu dalej wspierania tej wersji na classicu, ALE zostawiamy mechanikę pvp z 1.8, by chociaż tyle zaoferować z tamtej wersji. niektórym ta zmiana się nie podoba (i dokładnie te same osoby chciały w ogóle takich zmian xDDD) ale cóż, trzeba myśleć do przodu.
#14
Wszystko ok ale po możliwość zmiany ogrodzenia, obramowania działki jest wg mnie trochę bez sensu, niech chociaż ten element będzie stały żeby jednak każda działkę coś łączyło.

Jednak całokształt zmian wydaje się być na plus. Czy przyciągnie to graczy-czas pokaże.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
ja mam jedno pytanko, kiedy ta zmiana ma nastąpic? bo jednak nie ukrywam, chcialbym zajac jakas w miare dobra dzialke (tak wiem, w pierwszej kolejnosci administratorzy i ich koledzy, ale potem chetnie bym zajal chociaz 3:3 czy cos takiego)

dodam, że wspieram serwer kupnem svip dla siebie i żony (nawet, jak nikt nie gra ew. ktos wpadnie tylko dzialki odswiezyc)
#16
(12-01-2022, 18:11)Masiex13 napisał(a): bo jednak nie ukrywam, chcialbym zajac jakas w miare dobra dzialke (tak wiem, w pierwszej kolejnosci administratorzy i ich koledzy, ale potem chetnie bym zajal chociaz 3:3 czy cos takiego)
dobrze, ze znasz reguly gry. jednoczesnie przypominam, ze zajecie dzialki, ktora ja lub moj kolega chcial zajac skutkuje banem od 10 do 14 dni w zaleznosci od ID

(12-01-2022, 18:11)Masiex13 napisał(a): dodam, że wspieram serwer kupnem svip dla siebie i żony (nawet, jak nikt nie gra ew. ktos wpadnie tylko dzialki odswiezyc)
ale co z tego?
dodam, ze wspieram serwer pilnujac graczy (nawet jak nikogo nie ma online)

(12-01-2022, 18:11)Masiex13 napisał(a): ja mam jedno pytanko, kiedy ta zmiana ma nastąpic?
jak cichusek skonczy prace i testy to z pewnoscia was o tym poinformuje i poda termin startu nowej edycji. na chwile obecna nikt tego nie wie, prace sa w toku, czekaj na informacje


na przyszlosc staraj sie pisac posty przechodzac od razu do tematu/pytania, bez nieptorzebnych wstawek
#17
(12-01-2022, 18:11)Masiex13 napisał(a): ja mam jedno pytanko, kiedy ta zmiana ma nastąpic? bo jednak nie ukrywam, chcialbym zajac jakas w miare dobra dzialke (tak wiem, w pierwszej kolejnosci administratorzy i ich koledzy, ale potem chetnie bym zajal chociaz 3:3 czy cos takiego)

mysle, ze jakos w przyszlym tygodniu sie uda, nie wiem czy bedzie ustalona konkretna godzina.

co do zajmowania dzialek blisko spawnu, to niekoniecznie jest to dobre rozwiazanie.
z plusow oczywiscie jest fakt, ze jest to blisko spawnu i wszyscy cie widza, ale vipy beda mogly laczyc swoje dzialki w jedna duza tylko pod warunkiem, ze dzialki znajduja sie obok siebie, a przy spawnie bedzie to trudne do osiagniecia.
mozna oczywiscie miec jedna dzialke przy spawnie, a dwie pozostale daleko i tylko te dwie polaczyc, ale nie bedzie to gigant.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
trailer oficjalnie pojawił się na yt: https://youtu.be/u_jF5aqBYa8
#19
Na tiktoku również, zapraszam ^_^ https://www.tiktok.com/@mcskyland_/video...6481773062


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości