Questy/prace - propozycja
#1
Witam, przychodzę z propozycją dodania na tryb skyblock2.0 questow bądź prac. Komenda /questy   otwierala by GUI.

Przykład; Byłyby 3/4 stopnie trudnosci wykonania kazdego Questa np. Wykop 100 kamienia, wykop 500 kamienia, wykop 1000 kamienia itd. Za kazdy wykonany Quest gracz otrzymywał by nagrode w postaci waluty serwerowej lub itemkow. 

Im trudniejszy Quest tym wieksza nagroda 

To samo z pracami komenda /praca i w gui moglibysmy wybrac sobie prace np. Budowniczy I za pewna ilosc postawionych blokow dostawalibysmy nagrode.
#2
można było by dodać, tylko uważam żeby to były questy takie jak właśnie wyżej wymienione i tak po 100$ 300$ i max 600$ które się nie będą powtarzać w przyszłości. Miało by to na celu trochę ułatwienie ludziom na początku grę i zawsze jakaś kaska na start.

Role quest'ów jakie mogły by być:
Górnik - kopanie stone
Drwal - ścinanie drzew
Rolnik - sadzenie plonów
Zabójca - zabijanie mobów

W każdym np 3 etapy i każda rola by dawała łącznie 1k. Myślę że dość fajnie na start. Można by było również ustawić że w 1 momencie da się robić tylko 1 questa (wybieramy quest górnika i kopiemy stona i w tyn czasie nie można wybrać questa np z drwala)
#3
Jestem za. Nie tylko to by dla nowych się przydało lecz nawet dla grających dłużej a nie mają pieniędzy. Więc czemu nie
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
A ja mam propozycje, czy nie lepiej zrobić nową edycję? z wszystkimi ulepszeniami, wdrożyć nowe propozycje graczy, zwiększyć wyspy np 100x100. Myślę że to by było lepsze i ciekawsze.
#5
(10-18-2022, 16:59)PaulinkaLove napisał(a): A ja mam propozycje, czy nie lepiej zrobić nową edycję? z wszystkimi ulepszeniami, wdrożyć nowe propozycje graczy, zwiększyć wyspy np 100x100. Myślę że to by było lepsze i ciekawsze.

jak najbardziej za, ale zaraz przyjda osoby co beda szczekac ze maja tutaj za duzo i za duzo kaski wydali xD
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#6
Nowa edycja trochę meh ale fakt faktem fajnie by było gdyby były jakieś ulepszenia wysp typu zwiększa się powierzchnie, wykupuje się większy limit spawerow, lejków itp
#7
tematem nie jest nowa edycja, a propozycja prac. prosilbym jednak o uszanowanie tego i zrobienie osobnego watku do tego typu komentarzy, bo to serio, nic nie da ze w propozycji o dodatku to napiszecie.

wracajac do propozycji questow/prac to ja jestem za
#8
Definitywnie na nie. Skyland odkąd pamiętam, a gram na nim już 8 lat nigdy nie był łatwy. To było normą, że ludzie narzekali, jak sobie nie radzili. I to jest właśnie w tym serwerze piękne. Jest prosty. Dodawanie takich rzeczy jak questy czy praca sprawi, że zamienimy się w typowy serwer, gdzie dzieci mają za dużo ułatwień.

Poza tym już sam fakt posiadania kopalni jest dużym ułatwieniem. Z roku temu kopalni nie było i każdy kopał u siebie stone'a. Były potwory? Były, każdy sobie z nimi radził. Poza tym praca musiałaby być mocno ograniczona jeśli chodzi o zarobki. Nie miałoby to sensu, bo gospodarka by spadła mocno.*
Jeśli ktoś sobie nie radzi na serwerze, pomimo, że jest tutaj naprawdę dużo możliwości no to cóż. Musi próbować. Poza tym możliwości zarobku są tak rozmaite i bogate, że naprawdę trzeba być przysłowiowym cepem, by sobie nie poradzić...
Macie pszczoły, brodawki, marchewki, ziemniaki, automatyczne, półautomatyczne farmy i expiarki u ludzi, np. chrobrasa, gdzie macie nawet 100% zdobyczy. 10 minut w takiej expiarce wystarczy, by zarobić na jakąś 1/8 spawnera.

*Chodzi mi tutaj o fakt, że jeśli ustalone będą ceny za wykopany kamień rzędu 15 centów np. to wtedy zarobienie na expiarkę nie będzie czymś niezwykłym. Na s1 ciężko było zaczynać, na s2 też jest. Ktoś niedawno wspominał, że na pierwszy spawner zarabiało się ścinając drzewa. O to w tym chodzi, to nie jest serwer łatwy.
#9
Jestem za
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#10
BrunetteFoxy ma rację. Jak wszystko będzie proste to straci to sens


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości