Powiadomienie
#1
Mam taki pomysł żeby na czacie wszyscy widzieli że ktoś dostał mute. Później ktoś sie dobija a ja nie mogę nic zrobić przynajmniej było by wiadomo o co chodzi.
A dostałem mute za "wyrzuca wszystkich graczy i uruchamia się na nowo" na 10 minut, nie wiem gdzie tam przekleństwo nawet literówki nie zrobiłem. 
Wiem że to automat i nie jest idealny więc myśle że tym bardziej byłaby to spoko opcja.
  Odpowiedz
#2
Jestem za
Jestem Aniołem Ciemności 
  Odpowiedz
#3
popieram pomysl.
rownie dobrze mozna dodac, ze po napisaniu do kogos, kto jest wyciszonym na /msg, to dostawalby na chacie informacje, ze „Ten gracz zostal wyciszony!”
  Odpowiedz
#4
Można i jedno i drugie. Pierwsza moja myśl była coś podobnego do informacji że ktoś opuścił grę.
  Odpowiedz
#5
+10 jestem za
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




  Odpowiedz
#6
powiadomienie mozna zrobic, ale tego drugiego chyba sie nie da (wiadomosci przy msg), bo bym musial prawdopodobnie zrobic wlasne wiadomosci prywatne, a nie te z essentials
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#7
(10-13-2022, 20:31)Cichusek napisał(a): powiadomienie mozna zrobic, ale tego drugiego chyba sie nie da (wiadomosci przy msg), bo bym musial prawdopodobnie zrobic wlasne wiadomosci prywatne, a nie te z essentials
no to powiadomienie wystarczy w takim razie.
  Odpowiedz
#8
refne
  Odpowiedz
#9
Nie będę gorszy zrobię to samo
  Odpowiedz
#10
(10-13-2022, 20:31)Cichusek napisał(a): powiadomienie mozna zrobic, ale tego drugiego chyba sie nie da (wiadomosci przy msg), bo bym musial prawdopodobnie zrobic wlasne wiadomosci prywatne, a nie te z essentials
odswieze   Big Grin
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości