koks_16 i picie alkoholu
#1
Twój nick: BrunetteFoxy
Nick oskarżonego: koks_16
Opis sytuacji: wulgarne zachowanie, chaotyczne wiadomości, spam, atencyjne pisanie.
Z graczem koks_16 już kilka razy były sytuacje, gdzie pisał o treściach niestosownych. Gracz bez przerwy próbuje zdobywać atencje "dorosłymi" tekstami o piciu alkoholu i tym podobnych rzeczach. Kiedy zwraca mu się uwagę to zachowuje się w chamski sposób pisząc dalej. Jest arogancki, natarczywy, atencyjny.
Dowód/Screen:

[14:27:04] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> Cabot696] XDD
[14:27:10] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Cabot696 -> ja] no jest
[14:27:12] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: oj, jest niepełnosprawny
[14:27:23] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: wiek to tylko cyfry to zachowanie decyduje czy ktos jest kidem czy nie
[14:27:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Cabot696 -> ja] ja ten no keinettgaming
[14:27:33] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: ty jestes
[14:27:41] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: teraz brzmisz jak zodiakara
[14:27:52] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: i twoje zachowanie sugeruje, że jesteś dzieckiem
[14:27:57] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: nie
[14:28:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: typie, kłóć się dalej, dwie osoby tutaj uważają, że jesteś dzieckiem
[14:28:57] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: to niech uwazaja ja mam to gdzies i dzis sie pojde z kolegami nachlac do nieprzytomnosci
[14:29:06] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] Cabot696: xD
[14:29:09] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: XD
[14:29:12] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] RUPL11: XD
[14:29:22] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: a cabot696 tymczasem pewnie udawal ze afk
[14:29:24] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: od picolo nie stracisz przytomności
[14:29:30] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] Cabot696: byłem afk cały czas
[14:29:45] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] Cabot696: ale jak sobie poczytałem to troche karuzela smiechy
[14:29:49] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] Cabot696: śmiechu *
[14:29:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: ja bede pił whisky
[14:30:11] [Render thread/INFO]: [CHAT] RUPL11 opuścił/a grę!
[14:30:11] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] BrunetteFoxy: Typie, tobie mordę wykrzywi od whisky xdd
[14:30:12] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] Cabot696: foxy zniżająca sie do poziomu dziecka i ty kłócący się że nim nie jesteś
[14:30:21] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SuperVIP] koks_16: uwierz mi ze nie
#2
XD
Może i tak pisałem ale mam prawo by tak pisać
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
po przeczytniu LOGOW stwierdzam, ze gracz wymieniony jako oskarzony nie napisal nic obrazliwego ani szkodzacego dla serwera. nie moge nazwac tych wiadomosci spamem ani „wulgarnymi”. jednakze pragne zwrocic uwage na osobe oskarzajaca koksa, na ktora dostaje coroz jakies skargi jezeli chodzi o „wulgarne/toksyczne zachowanie”

nie mniej prosze jednak obie strony o zachowanie kultury, a ty brunettefoxy na drugi raz jak dajesz dowod, to poprosze w formie screenshota, poniewaz logi mozna sfalszowac. Smile
#4
(09-29-2022, 15:17)h3zquu napisał(a): po przeczytniu LOGOW stwierdzam, ze gracz wymieniony jako oskarzony nie napisal nic obrazliwego ani szkodzacego dla serwera. nie moge nazwac tych wiadomosci spamem ani „wulgarnymi”. jednakze pragne zwrocic uwage na osobe oskarzajaca koksa, na ktora dostaje coroz jakies skargi jezeli chodzi o „wulgarne/toksyczne zachowanie”

nie mniej prosze jednak obie strony o zachowanie kultury, a ty brunettefoxy na drugi raz jak dajesz dowod, to poprosze w formie screenshota, poniewaz logi mozna sfalszowac. Smile

Logi można sfałszować XDDDD Screena też można, idąc tą logiką. Wtedy patrzysz na logi serwera dzięki swoim komendom i je porównujesz :> Skopiowałam oryginalny plik z folderu z mc. Z chęcią zobaczę skargę na swój temat według tych osób, które uznają moje zachowania za "wulgarne/toksyczne" :> I z chęcią odpowiem tym osobom screenami, z ich własnym zachowaniem :>
#5
ja juz sie wypowiedzialem, nie zamierzam wyciagac na swiatlo dzienne osob, ktore mnie informuja o tym (nie, nie dlatego ze nie m zadnych screenshotow, a dlatego ze szanuje czyjas prywatnosc). dziekuje oraz przede wszystkim pozdrawiam i zycze milej nocy Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości