problem z banerami
#1
Zdaję się że problem dotyczy tylko mojego konta, mam mały problem z banerami. Chciałem użyć banerów do ozdoby wyspy ale gdy wkładam baner i barwnik do krosna nie mam możliwości stworzenia wzoru.
#2
(09-20-2022, 21:45)PinkPunk napisał(a): Zdaję się że problem dotyczy tylko mojego konta, mam mały problem z banerami. Chciałem użyć banerów do ozdoby wyspy ale gdy wkładam baner i barwnik do krosna nie mam możliwości stworzenia wzoru.

A na jakiej wersji próbujesz?
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
(09-21-2022, 07:59)koks_16 napisał(a):
(09-20-2022, 21:45)PinkPunk napisał(a): Zdaję się że problem dotyczy tylko mojego konta, mam mały problem z banerami. Chciałem użyć banerów do ozdoby wyspy ale gdy wkładam baner i barwnik do krosna nie mam możliwości stworzenia wzoru.

A na jakiej wersji próbujesz?

Gram teraz na 1.19, gdy nie działało spróbowałem wejść na wersję zanim dodano krosna 1.12 i spróbować zrobić to w crafting table ale również nie działało.
#4
wersje poniżej 1.14 nie będą obsługiwać krosna, ponieważ jest on od 1.14. dodatkowo tryb skyblock jest od 1.18, co oznacza że żadne inne sposoby jak krosno (jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić) np. w craftingu nie będą działać.
#5
Spróbuj może na 1.16 a jak nie dasz dalej rady to jak będę to mnie poproś o zrobienie tego co chcesz
Jestem Aniołem Ciemności 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości