naprawianie narzedzi na spawnie
#1
Mam propozycje, ktora sie sprawdzala na prisonie - tabliczke z naprawa narzedzia za lvl. Tutaj bym proponowal np. 40lvl zeby naprawic narzedzie. Nie jest latwo nabic taki lvl w krotkim czasie, wiec gracz musialby sie troche postarac no i byc na serwerze przez dluzszy czas = dluzsza lista graczy i tryb by sie moze bardziej rozkrecil. Chociaz w sumie 35lvl jak bylo na prisonie tez by bylo spoczko, moze by wiecej ludzi kupowalo lvl w sklepiku na glownej bo tylko by wystarczylo 5lvl dozbierac, ja sam bym chetnie kupowal.
#2
(09-18-2022, 22:56)Wekris napisał(a): Mam propozycje, ktora sie sprawdzala na prisonie - tabliczke z naprawa narzedzia za lvl. Tutaj bym proponowal np. 40lvl zeby naprawic narzedzie. Nie jest latwo nabic taki lvl w krotkim czasie, wiec gracz musialby sie troche postarac no i byc na serwerze przez dluzszy czas = dluzsza lista graczy i tryb by sie moze bardziej rozkrecil. Chociaz w sumie 35lvl jak bylo na prisonie tez by bylo spoczko, moze by wiecej ludzi kupowalo lvl w sklepiku na glownej bo tylko by wystarczylo 5lvl dozbierac, ja sam bym chetnie kupowal.

na nie, sa kowadla, jak nie bedziesz mogl juz naprawic, to robisz nowy kilof 🤷‍♂️
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości