Itemshop
#1
Hej.
Proponuje dodanie sklepiku tabliczkowego dla svipow tak jak jest to na skyblocku. To bardzo ułatwi transakcje z graczami, gdyż rzadko jestem na serwerze i nie mam czasu każdemu coś sprzedawać.
#2
Informacje o Masio13
Dołączył: Dzisiaj
[Obrazek: cXSZn2H.png]

w tym przypadku musze potraktowac was jako multikonto. zabraniam pisania postow z tego konta do czasu zakonczenia kary Masiex.
uprzedzajac pytania - normalnie bym tego nie zrobil, kara wynika wylacznie z wiadomosci napisanej przez Masiex i faktu, ze jestescie malzenstwem [gracie na tym samym ip]

jesli chodzi o propozycje, pomimo tego, ze bylo wieele propozycji dot. sklepow tabliczkowych na classicu i kazda z nich zostala rozpatrzona negatywnie, jestem na tak
#3
Ja jestem przeciwny sklepom tabliczkowym na cls bo to ma byc classic a nie kolejny adventure. Trzeba po prostu byc na serwerze jak sa inni gracze, dzieki temu mozna zaoferowac im to co ma sie na sell. Jak nie masz czasu byc na serwerze to po co grac w ogole?

Aha i _CBS wedlug mnie to przegiales ostro palke z tym zbanowaniem masio13 na forum. To nic osobistego, ale wkleiles zrzut ekranu z tego co masiex13 napisal na czacie gry, no wez naprawde? Jak ktos pisze na grze, ze uzywa np huzuni albo aury i ktos inny to zglasza, to takie 'przyznanie sie' nikt nie traktuje jako dowod i nic sie nie robi z tym. Wiec moim zdaniem jestes no po prostu nieobiektywny i niekonsekwentny w tym co robisz jako moderator i albo powinienes byc odsuniety od tej funkcji albo co najmniej nadzorowany przez kogos. Jak patrze po wpisach na forum to chyba macie z masiex13 jakies osobiste zatargi, mi nic do tego ale nie powinienes jako moderator rozciagac tych prywatnych wojenek na niewinne osoby, bo kogo to interere, ze masio13 to zona masiex13? To nadal dwie rozne osoby wiec no.


//polecam najpierw zorientowac sie w temacie, a dopiero pozniej pisac posty
~_CBS
#4
kiedys proponowalem targi, bylo 5 tematow chyba:
https://forum.sky-land.pl/showthread.php...ight=targi

jak to by dzialalo? gracz wykupuje targ na X czasu, by moc na nim postawic 5/10 tabliczek trade. po uplywie czasu itemki by przepadaly, ale gracz moglby przedluzyc okres wynajmu. cos jak dzialki na wolnosci. pomysl sie spodobal kazdemu, ale wyszlo jak wyszlo, ale moim zdaniem nie byloby to zle za duza sume $$$ i jest to raczej wykonalne.
#5
Jestem na TAK!

Z pewnością zachęci to do kupowania rang vip/svip i zwiększy szanse na dotarcie do "klienta" bez potrzeby permanentnego zajmowania slotu i sztucznego obciążania serwera. Takie sklepiki sprawdziły się na innych trybach, więc dlaczego nie zrobić tego samego na classicu? Są już opracowane skróty nazw dla przedmiotów, żeby się mieściły na tabliczkach, więc w sumie jest gotowy, sprawdzony i w pełni działający plugin, tylko go załączyć podczas restartu serwera po małych zabiegach kosmetycznych.
#6
Refff


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości