Stronniczy Admin tfu
#1
Twój nick: Masiex13 
Nick oskarżonego: CBS
Opis sytuacji:CBS stronniczy, jeszcze wmawia mi próbę wyłudzania. Czy Ty CBS masz problemy ze wzrokiem i myśleniem? GOSCIU WIDZIAL co mam w ręku, pisałem w cudzysłowie żeby nie było że wciskam kit. A ty mu liżesz rowa najwidoczniej i stajesz po jego stronie. Moge dostać bana na forum i sram na to. Gdyby nie ja to nadal byłby bajzel bo większość zgłoszeń leci ode mnie. 
Proponuje odsunąć CBSa od administracji bo stronniczość to nie jest cecha administratora. A tutaj widać jak broni kolegę i jeszcze mowi "nie dziwie sie ze cie wyzywal" wiec po oszukaniu kogos mozna jeszcze nazwac kogos cytuje "***** adoptowana" no super. CBS to że mnie nie lubisz to jedno ale obowiązki powinieneś wykonywać dobrze bo jesteś pieskiem Cichuska tóry ma wykonywać polecenia. A nie stawać po stronie ziomka który oszukuje mnie. Na ss wszystko widać, dogadany bylem na tego itemka za 25k a nie za kamień kresu. Więc o czym mowa? Stronniczy pies... 
Dowód/Screen:
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=48090
#2
(09-11-2022, 13:25)Masiex13 napisał(a): Nick oskarżonego: CBS

nie ma takiego gracza kappapeek

to, ze miales w reku nie oznacza, ze chciales mu go sprzedac. przeciez mogles napisac, ze dasz mu zwykly kamien nazwany "kamien kresu", dlaczego tego nie zrobiles?

"Gdyby nie ja to nadal byłby bajzel bo większość zgłoszeń leci ode mnie. "
to nie daje ci bezkarnosci xd, a za takie zgloszenia jak to wyzej podziekujemy!

"A tutaj widać jak broni kolegę"
to nie jest moj kolega, po prostu nie banuje za nic

"i jeszcze mowi "nie dziwie sie ze cie wyzywal""
no bo nie dziwie sie, celowo probowales go wkopac i tak naprawde tylko zmarnowales jego czas. a bana za obraze dostal juz od hezquu

" Na ss wszystko widać, dogadany bylem na tego itemka za 25k a nie za kamień kresu"
nie, dogadany byles na "kamien kresu", nie na "stone nazwany "kamien kresu"

podjalem decyzje o odebraniu ci mozliwosci pisania postow, za:
"A ty mu liżesz rowa"
"jesteś pieskiem Cichuska tóry ma wykonywać polecenia"
"Stronniczy pies..."


poza tym to nie jest pierwsza sytuacja, w ktorej okazujesz pogarde i brak szacunku do administracji. temat zamykam, ogarnij sie i zacznij zachowywac jak dorosly czlowiek



Pozdrawiam,
_CBS
Specjalista ds. obsługi klienta


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości