Pokaz pulpit
nie za duzo tych ikonek na pulpitach macie? :v
  Odpowiedz
Meine Pulpiten:
[Obrazek: f914a1aae1656.png]
  Odpowiedz
(06-25-2018, 08:43)Iam napisał(a): Haha Smile Dobre Wink

Niektórzy twierdzą, że od 6-stego sezonu serial schodzi na psy, lecz ja uważam, że wplecienie Starlight i dodanie jej do Mane 6 dodaje komedii, można także łatwiej dostrzegać typowe błędy ludzkie na przykładzie Starlight, ale długo bym opowiadał.

Już szósty sezon jest? W sumie się nie dziwię. Skończyłem oglądać jak jeszcze piąty sezon nie był przetłumaczony, no może pierwszy odcinek był. Jakoś tak wolę z dubbingiem oglądać
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
  Odpowiedz
(06-25-2018, 09:30)Rumun_Z_lasu napisał(a): Już szósty sezon jest? W sumie się nie dziwię. Skończyłem oglądać jak jeszcze piąty sezon nie był przetłumaczony, no może pierwszy odcinek był. Jakoś tak wolę z dubbingiem oglądać
Sezonów po polsku jest 7, a po angielsku połowa ósmego.

Niedostępny
  Odpowiedz
(06-25-2018, 09:49)Iam napisał(a): Sezonów po polsku jest 7, a po angielsku połowa ósmego.

Czyli czas nadrabiać :v
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
  Odpowiedz
dokladnie
  Odpowiedz
[Obrazek: ftKPfNs.jpg]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

  Odpowiedz
(06-24-2018, 21:11)Rumun_Z_lasu napisał(a): Co wy tak mało ikon macie













Nie patrzcie w załącznik bo zawału serca dostaniecie
Szanuje za Rise of Legends.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(06-27-2018, 20:35)Tails napisał(a):
(06-24-2018, 21:11)Rumun_Z_lasu napisał(a): Co wy tak mało ikon macie













Nie patrzcie w załącznik bo zawału serca dostaniecie
Szanuje za Rise of Legends.

Dziękuję, i szanuję za Stardew Valley
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości