Czwarta działka CICHUSEK
#1
Witam, sprawa kierowana jest jedynie do Cichuska.
Potrzebuję mieć możliwość posiadania czwartej działki.
Da radę? Jeśli tak, ile by to kosztowało? Napisałem do Ciebie Cichusek na priv o szczegółach.
Powtórzę tylko, że sprawa kierowana jest jedynie do Cichuska.
Nie potrzebuje waszych zbędnych nic nie znaczących opinii czy to fair czy nie itp. Chciałbym zapłacić za tę usługę.
Przy okazji coś takiego można by wprowadzić, na pewno chętni się znajdą a jak nawet nie, to przynajmniej ja bym chciał mieć taką możliwość.
#2
jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech
#3
(08-28-2022, 08:41)_CBS napisał(a): jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech
albo oferta z dzialka do kupienia w dodatku. po zakupie jednej nie kupisz drugiej :p wtedy i vipowi mozna podniesc do 4.
#4
(08-28-2022, 08:41)_CBS napisał(a): jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech

Wiedziałem, że psy zaczną szczekać... Napisałem o tym, że nie do was kierowane jest zapytanie. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to siedź cicho.

Jak też byś chciał i każdy by chciał to dobrym pomysłem byłoby KUPIENIE takiej opcji dodatkowo a nie DOSTANIE jej za darmo...
#5
(08-28-2022, 09:20)Masiex13 napisał(a):
(08-28-2022, 08:41)_CBS napisał(a): jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech

Wiedziałem, że psy zaczną szczekać... Napisałem o tym, że nie do was kierowane jest zapytanie. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to siedź cicho.

Jak też byś chciał i każdy by chciał to dobrym pomysłem byłoby KUPIENIE takiej opcji dodatkowo a nie DOSTANIE jej za darmo...

Chyba oczywistym jest ze nie dostaniesz takiej możliwości, czemu miałbyś być wyróżniony?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
(08-28-2022, 09:45)HubPlayGames napisał(a):
(08-28-2022, 09:20)Masiex13 napisał(a):
(08-28-2022, 08:41)_CBS napisał(a): jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech

Wiedziałem, że psy zaczną szczekać... Napisałem o tym, że nie do was kierowane jest zapytanie. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to siedź cicho.

Jak też byś chciał i każdy by chciał to dobrym pomysłem byłoby KUPIENIE takiej opcji dodatkowo a nie DOSTANIE jej za darmo...

Chyba oczywistym jest ze nie dostaniesz takiej możliwości, czemu miałbyś być wyróżniony?

Kolejny zakuty łeb. Napisałem o WYKUPIENIU takiej możliwości a nie o DOSTANIU. Każdy VIP jest wyróżniony bo ma VIPa? Chyba nie.
#7
(08-28-2022, 09:20)Masiex13 napisał(a):
(08-28-2022, 08:41)_CBS napisał(a): jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech

Wiedziałem, że psy zaczną szczekać... Napisałem o tym, że nie do was kierowane jest zapytanie. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to siedź cicho.

Jak też byś chciał i każdy by chciał to dobrym pomysłem byłoby KUPIENIE takiej opcji dodatkowo a nie DOSTANIE jej za darmo...

hau hau, takich tematow bylo juz z 10. powinienes mi jeszcze podziekowac za to, ze przeksztalcilem twoja skazana na porazke prosbe w konstruktywna propozycje. jesli masz pytanie do cichuska to skorzystaj z systemu prywatnych wiadomosci (takich, ktore widzi tylko odbiorca a nie cale forum), a nie piszesz temat, ktorego odbiorca jest kazdy uzytkownik.
jeszcze jedna taka odzywka o psach do administracji i dostajesz lote na tydzien


Masiex13 napisał(a):Każdy VIP jest wyróżniony bo ma VIPa? Chyba nie.
tak, wlasnie tak dziala vip. zadaniem tej rangi poza korzysciami w grze jest wyroznienie gracza
#8
jestem za tym, by w /sklep była mozliwość zakupienia dodatkowej działki i dla gracza i dla vipa JEDNORAZOWO. Może wtedy mniej stało by pustych działek. Może tez taka możliwość przyciągnęła by nowych graczy, bo w miare jedzenia - apetyt rosnie :Smile jako gracz z vipem, tez bym dokupiła w /sklep te JEDNĄ działeczkę. Może warto pomyslec nad tym? Masiex13 nie jestem psem, ale zrobię :hau hau Tongue Miłego dnia Smile
#9
(08-28-2022, 10:05)_CBS napisał(a):
(08-28-2022, 09:20)Masiex13 napisał(a):
(08-28-2022, 08:41)_CBS napisał(a): jako jedyny nie dostaniesz czwartej działki, bo ja też bym chciał, i hezqu by chciał, i sharrigan by chciał. a no i jeszcze senwi tez by przyjął czwartą działkę, bo czemu nie. jedyną opcją jest zwiększenie działek vipowi/svipowi do czterech

Wiedziałem, że psy zaczną szczekać... Napisałem o tym, że nie do was kierowane jest zapytanie. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to siedź cicho.

Jak też byś chciał i każdy by chciał to dobrym pomysłem byłoby KUPIENIE takiej opcji dodatkowo a nie DOSTANIE jej za darmo...

hau hau, takich tematow bylo juz z 10. powinienes mi jeszcze podziekowac za to, ze przeksztalcilem twoja skazana na porazke prosbe w konstruktywna propozycje. jesli masz pytanie do cichuska to skorzystaj z systemu prywatnych wiadomosci (takich, ktore widzi tylko odbiorca a nie cale forum), a nie piszesz temat, ktorego odbiorca jest kazdy uzytkownik.
jeszcze jedna taka odzywka o psach do administracji i dostajesz lote na tydzien


Masiex13 napisał(a):Każdy VIP jest wyróżniony bo ma VIPa? Chyba nie.
tak, wlasnie tak dziala vip. zadaniem tej rangi poza korzysciami w grze jest wyroznienie gracza

No to też tak będzie działało WYKUPIENIE możliwości posiadania czwartej działki. Dwa razy podkreśliłem, że nie do was jest ten temat. A wy się spłakaliście jakbym wam krzywdę jakąś zrobił. A bana na forum możesz mi i na miesiąc dać, nie wiem czy wiesz ale ostatnio najwięcej mk itp zgłaszam ja więc najbardziej pomagam w walce z nieuczciwymi graczami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości