CO JEST
#1
Po 1 dlaczego moja żona dostała bana?
po 2 wyslalem grackowi potwierdzenie
#2
po 1 bo macie to samo ip, aby zapobiec uplynnienia pieniedzy z mozliwego oszustwa
po 2 wyslij je tutaj lub na discordzie do mnie
#3
nic mi nie doszło moze pomyliłes numer....
#4
przeciez h3zquu już sprawdzał, na początku mieliśmy inne ale teraz mamy router przecież i o tym też mówiłem. Co to ma być, że robie przelew i dostaje bana?!

(08-23-2022, 20:41)_CBS napisał(a): po 1 bo macie to samo ip, aby zapobiec uplynnienia pieniedzy z mozliwego oszustwa
po 2 wyslij je tutaj lub na discordzie do mnie

odbanuj moją żonę, ma chęć pograć i niesłusznie dostaje bana właśnie. ja tez zreszta dostane bo mam potwierdzenie.
#5
ale jak wyslesz mi potwierdzenie to cie odbanuje. nie chodzi mi o to, ze ty i twoja zona jestesccei multikontem tylko nie chce, zebys przelal jej pieniadze, ktore pochodza z mozliwego oszustwa. wyslij potwierdzenie i bedzie po problemie
#6
(08-23-2022, 20:44)_CBS napisał(a): ale jak wyslesz mi potwierdzenie to cie odbanuje. nie chodzi mi o to, ze ty i twoja zona jestesccei multikontem tylko nie chce, zebys przelal jej pieniadze, ktore pochodza z mozliwego oszustwa. wyslij potwierdzenie i bedzie po problemie

to odbanuj ją w takim razie. ja zbanowany pieniędzy nie wyśle jej przeciez... pomysl troche
pobiore discord i ci wysle ale odbanuj moja zone bo ma nieslusznie bana
#7
mogles to zrobic przed banem, troche minelo od przelania pieniedzy do ciebie od gracka. potwierdzenie mozesz wstawic tutaj, na forum. nie musisz pobierac discorda
#8
(08-23-2022, 20:47)_CBS napisał(a): mogles to zrobic przed banem, troche minelo od przelania pieniedzy do ciebie od gracka. potwierdzenie mozesz wstawic tutaj, na forum. nie musisz pobierac discorda

To zobacz ile moja zona ma pieniedzy.... odbanuj ją. Albo złoże i skarge na Ciebie za banowanie bezpodstawne i to perm.
#9
a skladaj skarge, nawet dwie. zamiast pisac posty wyslij potwierdzenie, 10 razy bys to zrobil
#10
To są jakieś jaja XD gościu BEZ DOWODU coś mówi i leci perm dla dwóch niewinnych osób XD 
Prosze bardzo, musialem zamazac dane.

   

Długo mam czekać?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości