Zakup rangi svip i co dalej..
#1
Witam, mam dwa pytania: Czy będąc w grze na serwerze, jest możliwość zakupu rangi poprzez sms? (Jeśli tak), to czy po upływie 60 dni, jeśli nie zakupie ponownie, to czy stracę działki nabyte w czasie posiadania tej rangi? Z góry dziękuję za odpowiedź. Miłego dnia Smile
P.s. Gram na no-premium, ale mam konto premium i w razie potrzeby mogę na nim wejść na serwer i grać.
#2
po upływie 60 dni nie stracisz działek ani nic co uzyskałaś podczas trwania rangi.
jeżeli chodzi o sklepik to była możliwość, ale jej nie ma i ja wolę się na ten temat nie wypowiadać, żeby nie napisać żadnej głupoty.
#3
wydaje mi sie, ze albo za duzy podatek, albo przez robione na duza skale kradzieze na sms
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#4
jak juz zajmiesz swoje 3 dzialki (lub mniej), to po uplywie rangi dzialki pozostana na twoim koncie, ale jak nie bedziesz ich odswiezal raz na 3 tyg. i sie automatycznie usuna, to potem bedziesz mogl zajac tylko jedna.

smsy zostaly usuniete, bo uslugodawca z ktorego korzystalismy od poczatku sierpnia pozmienial troche rzeczy w systemie i musialbym wszystkie skrypty od sklepiku pisac na nowo, nie bylo sensu tego robic, bo i tak wiekszosc osob kupuje przez psc/przelew, ponadto mialem tez inne z nimi problemy
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości