Segregacja graczy.
#1
Witam. Od paru dni gram na classiku, bo znalazłam ulubioną wersję 1.12.2. Jednak wielkie zdziwienie gdyż na *dzień dobry* zakaz wstępu do Netheru bez rangi? Rozumiem by vip czy svip miał dodatki w postaci ilości działek, sethomów, przenośnego crafttingu itp.. ale Nether, czy end powinien byc dostepny dla każdego gracza. Uważam że ta opcja jest trochę zniechęcająca dla nowych graczy. Miłego dnia Smile
#2
jest przenośny crafting? wow.
Apropo tematu to powiem tak. Raczej to się nie zmieni, natomiast dobrze by było, gdyby kres powrócił (bez smoka).
EDIT.
Kres mógłby wrócić, bo takie itemki jak endstone w tym momencie kosztuje 15-20zł (mówimy o realnych pieniądzach), więc trochę przeginka.
#3
przecież od początku nie było tutaj endu, nie wiem skąd ten wymysł, że był xd. jedyny sposób na endstone to był kiedyś /prezent, ale już nie jest.

generalnie to według mnie nether dla graczy vip od zawsze był pomysłem ok, jakoś innym to zbytnio nie przeszkadzało. zrozumiałbym, jakby to była wersja 1.16, gdzie jest więcej bloczków itp - wtedy darmowy nether jest spoko rozwiązaniem. być może w przyszłości rozważylibyśmy ten temat "netheru", gdyby miała powstać nowa edycja, ale na razie zostanie tak jak jest.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości