kury
#1
Czy można naprawić używanie jajek kur na innych wyspach? Obecnie można rzucać jajkami na cudzych wyspach i respić tam kury. Już mi się nie chce chodzić i zabijać ich bo ktoś się nudził Smile

Jak by się dało to fajnie by było wyłączyć również spanowanie się ich przez spawnery bo gracze piszą żeby wejść i zabić kury z expiarki które się tam respią.

Oraz ponoć można golemy zabijać u kogoś na wyspie Smile
#2
nie wiem czy usunięcie kur ze spawnerów jest możliwe, bo zombie na kurach naturalnie też się respią, a spawnery polegają na naturalnym respie (respią, czy tam dosiadają, nie wiem).
#3
(08-09-2022, 15:09)Chrobras napisał(a): Czy można naprawić używanie jajek kur na innych wyspach? Obecnie można rzucać jajkami na cudzych wyspach i respić tam kury. Już mi się nie chce chodzić i zabijać ich bo ktoś się nudził Smile

Jak by się dało to fajnie by było wyłączyć również spanowanie się ich przez spawnery bo gracze piszą żeby wejść i zabić kury z expiarki które się tam respią.

Oraz ponoć można golemy zabijać u kogoś na wyspie Smile

Jakie Golemy
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
(08-12-2022, 14:58)koks_16 napisał(a):
(08-09-2022, 15:09)Chrobras napisał(a): Czy można naprawić używanie jajek kur na innych wyspach? Obecnie można rzucać jajkami na cudzych wyspach i respić tam kury. Już mi się nie chce chodzić i zabijać ich bo ktoś się nudził Smile

Jak by się dało to fajnie by było wyłączyć również spanowanie się ich przez spawnery bo gracze piszą żeby wejść i zabić kury z expiarki które się tam respią.

Oraz ponoć można golemy zabijać u kogoś na wyspie Smile

Jakie Golemy

https://static.wikia.nocookie.net/minecr...0621183537
o takie xD
#5
kury ze spawnerow ciezko zablokowac o ile nawet sie da to zrobic.
a jajkami mozna spawnowac kury rzucajac je bedac obecnie na cudzej wyspie czy trzeba rzucac na wyspe sasiada bedac na swojej?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Kury mozna spawnowac bedac u kogos na wyspie

            

                                                                
Niedostępny
#7
po restarcie w poludnie wgra sie poprawka blokujaca rzucanie jajkami bedac na cudzych wyspach
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości