Endermany i inne
#1
Jest szansa żeby endermany ginęły od wody tak jak było to niedawno? Troche pomagało przy biciu jak nie miało się wypasionego sprzętu i sił.
#2
jak chcesz żeby ginęły to w miejscu bicia można postawić magmowe bloki (Magma Block) Smile
#3
(07-23-2022, 15:01)Chrobras napisał(a): jak chcesz żeby ginęły to w miejscu bicia można postawić magmowe bloki (Magma Block) Smile
ja i tak uwazam, ze powinny miec damage od wody, bo za bardzo afkom ulatwiono gre, to nawet nie powinno miec miejsca..
#4
(07-23-2022, 15:20)h3zquu napisał(a):
(07-23-2022, 15:01)Chrobras napisał(a): jak chcesz żeby ginęły to w miejscu bicia można postawić magmowe bloki (Magma Block) Smile
ja i tak uwazam, ze powinny miec damage od wody, bo za bardzo afkom ulatwiono gre, to nawet nie powinno miec miejsca..

no właśnie ja uważam że wręcz przeciwnie XD W tych expiarkach na edki co się robiło, to one były bite przez wodę od samego zrespienia, teraz przy tych blokach magmowych będzie biło tylko i wyłącznie przy brzegu, więc na afki skaczące to utrudnienie.

Jeżeli Ci chodzi o bicie to też ma to plusy i minusy. Z jednej ułatwienie bo można do zwykłej expiarki z drugiej masz limit lejków a edki też są mobami z których lecą perły i jest ich sporo plus lecą zbroje co zapycha trochę skrzynki :p
#5
(07-23-2022, 16:30)Chrobras napisał(a):
(07-23-2022, 15:20)h3zquu napisał(a):
(07-23-2022, 15:01)Chrobras napisał(a): jak chcesz żeby ginęły to w miejscu bicia można postawić magmowe bloki (Magma Block) Smile
ja i tak uwazam, ze powinny miec damage od wody, bo za bardzo afkom ulatwiono gre, to nawet nie powinno miec miejsca..

no właśnie ja uważam że wręcz przeciwnie XD W tych expiarkach na edki co się robiło, to one były bite przez wodę od samego zrespienia, teraz przy tych blokach magmowych będzie biło tylko i wyłącznie przy brzegu, więc na afki skaczące to utrudnienie.

Jeżeli Ci chodzi o bicie to też ma to plusy i minusy. Z jednej ułatwienie bo można do zwykłej expiarki z drugiej masz limit lejków a edki też są mobami z których lecą perły i jest ich sporo plus lecą zbroje co zapycha trochę skrzynki :p
tylko spójrz na to, że endermany gdy dostawały damage od wody, to teleportowały się po wyspie, co znacznie utrudniło ich bicie, bo co jakiś czas trzeba było wyglądać na zewnątrz, czy ich nie ma. teraz jest o tyle łatwiej, że są w jednej kupie i tyle. dla mnie nie powinno to nawet mieć miejsca, nawet przez to jaki one mają drop. też nie ukrywam, że niektórzy zaczęli mi pisać o tych endermanach sami, że to nie powinno tak być xd.

limit - widziałem u niektórych duże ilości skrzynek i lejków i żaden wąż nie był zapełniony do 100% w itemkach, więc lekko słaby argument. ;p
#6
(07-24-2022, 12:00)h3zquu napisał(a): tylko spójrz na to, że endermany gdy dostawały damage od wody, to teleportowały się po wyspie, co znacznie utrudniło ich bicie, bo co jakiś czas trzeba było wyglądać na zewnątrz, czy ich nie ma. teraz jest o tyle łatwiej, że są w jednej kupie i tyle. dla mnie nie powinno to nawet mieć miejsca, nawet przez to jaki one mają drop. też nie ukrywam, że niektórzy zaczęli mi pisać o tych endermanach sami, że to nie powinno tak być xd.

limit - widziałem u niektórych duże ilości skrzynek i lejków i żaden wąż nie był zapełniony do 100% w itemkach, więc lekko słaby argument. ;p

Ogólnie to uciekały tylko i wyłącznie przy źle zrobionych spływach. U mnie edki nie uciekały. Piszą dlatego, że teraz są bardziej zmuszeni do bicia a nie skakaniu na afk xD tylko już dostali protip oddnośnie magma blocków co i w ten sposób spowalnia dropienie perełek na afk w przeciwieństwie do normalnego bicia od wody :p

I żeby nie było mi to lotto jak zrobicie XD jedyne co się zmieni według mnie to to, że teraz wystarczy normalny grinder, a przy obrażeniach wody trzeba robić inny :p
#7
Czyli w zasadzie grinder jak na zombii będzie o wiele praktyczniejszy niż ten stary. Edki nie będą uciekać od miecza z bloku magmy.
#8
h3zquu skąd ten ból dupy, jak i tak mało osób gra, niech zostanie jak jest Smile
#9
Zabijaka też nie o to chodzi, jak do h3zquu pisali że za trudno się bije je, to fakt powinni zmienić tak jak było, ale jeżeli piszą z powodu że za afk już pereł nie ma to inna bajka.
Autor tematu napisał że za trudno się bije edki. No tak dla początkującego to fakt, mając siłę 2 na wyspie i miecz ostrość 5, edki są na 3 hity. A patrząc się na początkujących to ile będzie na np kamiennym mieczu + bez siły? Ja fakt faktem początkowo nie wziąłem tego po uwagę z perspektywy nowego gracza który bije, tylko z osoby która skacze i nie ma perełek za afk.
Nie mniej jednak ciagle uważam że nawet dla rozwiniętych wysp i tak nie jest to ułatwienie, a edki teleportowały się tylko i wyłącznie przez źle wylaną wodę przez graczy.
Tak ogólnie to edek będąc w wodzie dostaje obrażenia w nogi a to blokuje mu możliwość teleportowania się. Robiły to w momencie kiedy woda wylana jest z szybkim spadem i stopień przejścia wody jest za wysoki. Wtedy edki tracą kontakt z woda i się teleportują.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości