Kopiowanie Dirta
#1
Twój nick:Mafiasz
Nick oskarżonego:Kotletv1 
Opis sytuacji:Kopiuje wyspe 
Dowód/Screen:3 ss 
Jezeli dalej sądzicie ze oni nie kopiuja dirta to nwm jaki dowod musze wam dac nie bede 24/7 siedzial na ich wyspie od tego chyba jest adminstarcja zeby sie ty zajac


Załączone pliki Miniatury
           
#2
To nie jest kopiowanie. Kopiuje się zazwyczaj przez jakiś błąd. Oni tu zakładają wyspy kopią i kasują i tak w kółko. Wciąż nie jest to kopiowanie xD Szczerze mówiąc nie wiem czy za coś takiego jest ban xD
#3
no to klonowanie dirta *
#4
Eh... po 1 administracja ma tez prawdziwe zycie po 2 najlepiej film na yt/imgur i wrzucic tutaj pod watkiem
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#5
ja jako moderator nie mam dostępu do logów odnośnie tworzenia wysp - ale w /wyspa info wyskakuje data założenia wyspy, to tak odnośnie tego "że sprawdźcie sobie logi".

nie jest nigdzie zakazane tworzenie nowych wysp kilka razy dzienne, bo to nawet klonowaniem dirta nie jest. to jest po prostu tworzenie sobie nowych wysp co jakiś czas, ogólnie na to jest pewien limit, ale to już nie pamiętam czy na 20 minut, czy 30. jednakże w tej sprawie napisałem do cichego, by jakoś poprawił ten limit, żeby taki kotelcik nie mógł sobie robić kilka razy dziennie wyspy.

odnośnie dirta - to da się go w łatwy sposób zdobyć, ale jest to męczące, wystarczy tylko poszukać odpowiedniego craftingu na wikipedii (twarda ziemia, jakoś tak nie pamiętam). to tyle z mojej strony.
#6
zostało to poprawione i teraz wyspę można tworzyć co 12 godzin. dla graczy, którzy chcą się rozwijać myślę, że jest to zmiana bez większego znaczenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości