a może? (dynie i tym podobne)
#11
(07-17-2022, 20:21)Kamill0s napisał(a): a może lepiej będzie dodać do skupu placki dyniowe?
fajny mix trzciny, dyni, jajka i trochę zabawy Big Grin

w sumie fajny pomysł! :Big Grin tylko znając życie zrobią po 0.02$ XD to juz lepiej dynie po 0.01 sprzedawać xd
#12
(07-17-2022, 22:01)Chrobras napisał(a): w sumie fajny pomysł! :Big Grin tylko znając życie zrobią po 0.02$ XD to juz lepiej dynie po 0.01 sprzedawać xd

myślę, że $0.5 to takie minimum, bo co spojrzysz po sklepach to taki placek jest za ~$1
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#13
(07-18-2022, 14:15)Kamill0s napisał(a):
(07-17-2022, 22:01)Chrobras napisał(a): w sumie fajny pomysł! :Big Grin tylko znając życie zrobią po 0.02$ XD to juz lepiej dynie po 0.01 sprzedawać xd

myślę, że $0.5 to takie minimum, bo co spojrzysz po sklepach to taki placek jest za ~$1
nie no, ich crafting jest dość prosty, żeby dodawać po 0.5$, bo to tak na prawdę zmieszanie trzciny z dynią i dodatkwo tylko extra jajko. celowałbym bardziej w 0.25-0.35 jakbyście już chcieli placuszka wydmuszka w skupie.
#14
dodalem trzcine, arbuzy, dynie (zwykle) i kaktusy.
z plackami ciekawy pomysl, ale pewnie za chwile bedziecie mi pisali aby dodac zwykle dynie/trzcine, bo nie bedzie wam sie chcialo calego eq przerabiac.
kakaowca nie dodawalem.

(07-12-2022, 03:47)Chrobras napisał(a): Zastanawia mnie tylko jedno. Czy po dodaniu trzciny, kaktusów i dyni (przy automatycznych farmach) gracze zrozumieją że czasami trzeba przejść na spaw i na wyspę żeby przeliczyło plony ( https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=46541 )

to juz naprawilem dawno temu, jak tlok zniszczy rosnaca trzcine, to odejmuje od ilosci upraw.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
jezeli skladniki placka sa w skupie, a sam placek jest wiecej warty to osoba, ktora chwile pomysli ogarnie, ze placuszek jest lepiej oplacalny niz zwykle sprzedawanie dyni czy tez trzciny (w recepturze jest cukier), dlatego jest to ciekawy pomysl
#16
(07-20-2022, 08:09)h3zquu napisał(a): jezeli skladniki placka sa w skupie, a sam placek jest wiecej warty to osoba, ktora chwile pomysli ogarnie, ze placuszek jest lepiej oplacalny niz zwykle sprzedawanie dyni czy tez trzciny (w recepturze jest cukier), dlatego jest to ciekawy pomysl
ref


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości