rewolucja w sprzedawaniu
#1
ostatnio myślałem sobie nad pewną rzeczą (rozwiązanie jednego wątku z sortowniami), ale na uboczu wpadłem na nowy pomysł, w dodatku upewniając się, czy dostępny jest do tego odpowiedni plugin - jak się okazuje jest (aż sam się ździwiłem).

mianowicie proponuję dodanie sellwanda. sellwand działa na tej zasadzie, że klikamy na skrzyneczkę jakbyśmy mieli wanda normalnego i po prostu itemki w skrzynce się sprzedają. nie jestem pewny, czy nasz skup będzie z tym kompatybilny, ale jak nie to myślę, że da się coś wymyślić, albo napisać Big Grin

zdobyć takie cacko moglibyśmy poprzez tylko i wyłącznie craftowanie. moje propozycje są następujące:
1) układ siekierki - 3 netherytowe sztabki, 2 blaze rody
2) układ siekierki - 3 bloki diamentu, 2 blaze rody.
3) w środku craftingu siekierka diamentowa/netherytowa oraz wokół bloki diamentu.

w założeniu przedmiot też nie byłby wieczny. starczałby tylko na jakieś 20-25 użyć. jest to sporo patrząc na działanie przedmiotu (to samo jest z craftingiem - przedmiot daje nam mocną funkcję, więc musi to być crafting nieco droższy, a wiem że dużo osób ma zapasy tych przedmiotów wymienionych wyżej).

myślę, że warto dodać, a przynajmniej spróbować coś podziałać z tym, bo przedmiot ma potencjał dla osób leniwych ale również nieco "zrewolucjonizuje" sprzedawanie przedmiotów w skupie.
link do pluginu: https://www.spigotmc.org/resources/sell-wand.87014/
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
  Odpowiedz
#2
Jak najbardziej za!
Co do crafingu uważam że powinny być to diamenty. Netherytu nie jest stosunkowo dużo na serwerze wiec dlatego uważam że bez sensu to. Natomiast diamentów jest sporo a ustawienie ich spowodowało by że zwiększył się popty na nie a cena w sklepach graczy może by wzrosła. Można by było dodać alternatywę na np bloki żelaza z mniejszą ilością użyć.

Ogólnie pomysł bardzo fajny no ale fajnie by było żeby większość się wypowiedziała bo z drugiej strony czy wyceniamy 25 użyć na 1k$?
  Odpowiedz
#3
Za :**
  Odpowiedz
#4
(06-20-2022, 21:21)Chrobras napisał(a): Ogólnie pomysł bardzo fajny no ale fajnie by było żeby większość się wypowiedziała bo z drugiej strony czy wyceniamy 25 użyć na 1k$?
oczywiście. samo działanie przedmiotu jest mocne, ponieważ nie musisz biegać 25 razy do skupu, tylko możesz klikając siekierką na skrzynkę sprzedać wszystko i dostać od razu $$$. jest to duże wzmocnienie, dlatego też jego crafting musi być kosztowny, a 1k jest obecnie łatwo zdobyć, przynajmniej mi się tak wydaje.
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
  Odpowiedz
#5
ref.
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
  Odpowiedz
#6
jestem za
DaRmOwE rObUxY ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
XD
  Odpowiedz
#7
przypominajka 🙃
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości