Reklamowanie Serwera
#1
Exclamation 
Nie wiem, dlaczego skyland sie nigdzie nie reklamuje? Zapłacenie jakiemuś YouTuberowi za reklame, żeby serwer odżył, bo ma potencjał.
#2
Minecraft nie jest grą zyskująca popularność...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(05-21-2022, 14:35)agerekobok napisał(a): Nie wiem, dlaczego skyland sie nigdzie nie reklamuje? Zapłacenie jakiemuś YouTuberowi za reklame, żeby serwer odżył, bo ma potencjał.

Taki youtuber musi chciec a musi miec zarobek na tym filmie.

Cichy reklamuje ale poprostu zle szukasz.

Filmy z starszymi grami sa coraz mniej popularne.
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#4
Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas, gwarantuje Ci, ze robimy cos w tym kierunku, wystarczy dac czas! Badzmy dobrej mysli ^_^
#5
będziemy podejmować odpowiednie działania z reklamami dla serwera. ostatnio wystartowaliśmy nawet z kontem na tt (tiktok), tylko potrzeba nam też do tego czasu. może nie jest to odpowiedni temat dla wypowiadania się przez osoby, które nie wiedzą co robimy itd, ale zapewniam że będziemy podejmować odpowiednie działania razem z Właścicielem.

też taki apel do graczy czytających to: jeżeli są osoby chętne, by pomóc nam w promowaniu, bądź ci, co mają jakieś pomysły na to, to zapraszam w wiadomości prywatnej, bądź na discordzie. przy dobrych wiatrach możesz nam pomóc, a my możemy się odpłacić tobie.
#6
no jakas reklama to by sie przydala, minecraft caly czas jest popularny
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#7
tylko mi sie pokazuje reklama skylanda na messengerze?
#8
(05-24-2022, 16:20)Boczek napisał(a): tylko mi sie pokazuje reklama skylanda na messengerze?

na ig tez
#9
Mi nawet yt xD
#10
To ciekawe ja jak gram dobre 8 lat w życiu żadnej reklamy nie widziałem, a gdy próbowałem jakąś znaleźć (tak znaleźć reklamę) to bez znajomości nazwy serwera bym nic nie znalazł xd
Sam na niego trafiłem przypadkiem prześwietlając jakąś stronę i szukając serwera SkyBlock ~8 lat temu, był gdzieś na 3 stronie może jako 40 na liście. Utkwiło mi to w pamięci gdyż był to jeden z nielicznych wtedy serwerów gdzie można było kogoś dodać bez rangi na wyspę

W skrócie serwer służył do znajdowania reklam a to chyba nie tak powinno działać ale co ja tam wiem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości