Sortownia
#1
Question 
Jest możliwość zwiększenia ilości lejków do takiej żeby dało się zrobić sortownie? Gra bez niej jest ciężka i przez to dużo czasu nie marnuje na sortowaniu itemów, bądź jakiś blok sortujący nie wiem czy jest jakiś plugin ale może cichy coś wynajdzie Big Grin, Ułatwiłoby to gre, a na aktualne czasy skyblocka 2.0 nie ma tam dużo osób, więc więcej lejków nie obciążyłoby znacząco serwera.
#2
tylko ile tych lejków? jakby już był limit powiększany Tongue

odnośnie bloku sortującego, to nie dałoby rady, chyba że wykonana by została jedna z tych opcji:
1) skrzynka musiałaby stać na określonym bloku, na którym stawiamy tabliczkę, która działałaby na zasadzie tworzenia sklepików tabliczkowych ([Sortownia], 2 linijka to ItemSad...), 3 to nick itd).

2) stworzenie craftingu odpowiedniego lejku, który po postawieniu będzie pochłaniał przedmioty, które daliśmy w craftingu np. w środkowych slotach dajemy lejek i diamenty, wtedy lejek pochłaniał będzie tylko diament.

te opcje są trudne do zrealizowania, więc nie wiem czy aby na pewno taki pomysł udałby się, ale tylko podsuwam ewentualne pomysły.
#3
(05-19-2022, 16:15)h3zquu napisał(a): tylko ile tych lejków? jakby już był limit powiększany Tongue

odnośnie bloku sortującego, to nie dałoby rady, chyba że wykonana by została jedna z tych opcji:
1) skrzynka musiałaby stać na określonym bloku, na którym stawiamy tabliczkę, która działałaby na zasadzie tworzenia sklepików tabliczkowych ([Sortownia], 2 linijka to ItemSad...), 3 to nick itd).

2) stworzenie craftingu odpowiedniego lejku, który po postawieniu będzie pochłaniał przedmioty, które daliśmy w craftingu np. w środkowych slotach dajemy lejek i diamenty, wtedy lejek pochłaniał będzie tylko diament.

te opcje są trudne do zrealizowania, więc nie wiem czy aby na pewno taki pomysł udałby się, ale tylko podsuwam ewentualne pomysły.

100 lejków nie starczy na sortownie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości