Skradzione konto ;(
#11
to mówie Ci...bez dowodów to się ciebie czepiać będą więc napisz cichemu na pw
#12
A mam wsumie dowod, sam nick, bo trafal to moja ksywa, nazywam sie tak wszedzie YT facebook poczta kazda inna gra
#13
napisz cichemu na pw http://poisonedcraft.pl/forum/member.php...file&uid=1 to to rozwiążecie, bo ja Ci pomóc nie mogę....
#14
O kurde, ktos sie u mnie rozbudowal, poszedlem na innym koncie sobie masakra, chce odzyskac konto !
#15
bez premium, bez sklepiku sms, bez dowodow..
nastepnym razem trzeba ustawiac lepsze hasla, nie udowodnisz ze to bylo twoje konto ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
No wezcie, mi na tym zalezy, mam dowody, moze slabe no ale wezcie, tak nie traktuje sie stalych graczy, mozna w logach sprawdzic ze duzo gralem na tym IP no wezcie, zalezy mi na tym, jak patrze ze ktos sie u mnie rozbudowuje to mi sie zygac chce ! prosze o pomoc Cry

A sam mialem serwer, wiec wiem ze ip mozna sprawdzic w logach ! Prosze, zalezy mi.
#17
mnie można nazwać stałym graczem (sorry for the spam)
#18
No, ale znam moje poprzednie haslo, sprawdzcie ip w logach, admin niech poda skype to moze pogadac z moimi kuplami, ktorzy maja dzialki obok mnie nwm jakie jeszcze moge miec dowody, znam koordy dzialki, wszedzie nazywam sie trafal, to jest chore
#19
owszem...ale jak ci cichy ma uwierzyć? Cichy napewno nie poda ci skype, nawet ja tego nie zrobie mimo że mam ;p
ip można sprawdzić i teraz nie pisz postów dopóki się cichy nie wypowie w tej sprawie...
#20
ok, tylko zeby ktos mi nie wyczyscil tej dzialki Cry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości