h3zquu daj unbana to przestane mk robic
#1
chce unbana to nie bd robic multikont i chce sie pogodzic z danielem
#2
sobie możesz chcieć. ja osobiście nie jestem z tobą kolega, wiec nie życzę byś sobie pisał ze swoimi "kolegami" do mnie po imieniu.

nie dam ci unbana. powód? prosty - dostałeś perma w lutym za cheaty, do tego czasu nie wykazałeś jakiejkolwiek skruchy, na przyklad twoje konta: NullEntity1, Herobrinerox, CzekajAzCiWpier, TopRasistaStary, CPUN_PAWEL, ANTYSZCZUR, Pro_SYFON, ANTYDANIELOX, WODA_Z_DANIELA, abib, ANTYFURRAS.
//edit 15.04: doszło konto XD_lukasz_XD.
tworząc tyle kont, jednocześnie wyzywając mnie chcesz unbana? no nie ukrywam, ale śmieszy mnie to.

nie mam zamiaru się z tobą godzić z prostego powodu - jesteście toksycznymi osobami (tak, w liczbie mnogiej - domyśl się dlaczego). nic wam nie zrobiłem, a jestem notorycznie obrażany oraz zaczepiany. nie wiem jak mocno trzeba być nie teges, by śmiać się z czyjegoś imienia, lol. bo co, bo jest takie zwierzątko? to może pośmiejmy się z imienia "Wiesława", bo jest "Wiesław". weźcie się ogarnijcie w końcu, to może zacznę was postrzegać jak ludzi, a nie jak toksyczne zwierzątka, bo póki co TY i swoje "psiapsi" robicie sobie pod górkę. już raz ci wybaczyłem, efekt? bo kilku dniach po odblokowaniu na discordzie ciąg dalszy wyzwisk w moja stronę, bo ci ktoś kazał (XDD). nie wspomnę też o tym, że macie tam jakieś dziecinne kanały u siebie na discordzie tylko po to, by mnie wyzywać. wy serio macie coś ok ze sobą?
a jeżeli według ciebie nie da się ze mną dogadać, to może przemyśl swoje zachowanie, a z resztą pisałem wyżej - jak się ogarniesz to można próbować wtedy dialogu, a póki co to nie.
podsumowując: nie.
żegnam, adios.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości