Ban za stare konto... (Prośba unbana na aktualnym koncie)
#1
Witam,
dzisiaj (2022-04-13) o godz. 14:51 dostałem bana od administratora sh4rrigan, na konto TheGlowEk i na stare konto którego nie używam, theglow (ostatnio się na nie zalogowałem jedynie z uwagi na chęć przeniesienia starych itemów na konto TheGlowEk), w związku z tym banem miałby prośbę do jakiegoś administratora serwera  o odbanowanie mnie na aktualnym koncie (TheGlowEk), wiem że to tylko ban na 4 dni jednak także uważam, że ban na aktualne konto było nie słuszne z uwagi na to, że aktualnie na serwerze jedynie gram na koncie TheGlowEk.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie unbana na moje aktualne konto...

TheGlowEk Diamond


Załączone pliki Miniatury
   
#2
tylko szkoda, ze zaden z moderatorow nie zostal poinformowany o tym, a konta premium z tego co sprawdzalem to nie masz, wiec tak patrzac logicznie ban jest sluszny.
#3
(04-13-2022, 15:08)h3zquu napisał(a): tylko szkoda, ze zaden z moderatorow nie zostal poinformowany o tym, a konta premium z tego co sprawdzalem to nie masz, wiec tak patrzac logicznie ban jest sluszny.
Jeśli chodzi o premkę to fakt nie posiadam jej, jednak zmieniłem nazwę prawie rok temu i od tamtego czasu używam wszędzie TheGlowEk, więc pomyślałem że na mc też zmienię, a to że na sky-landzie miałem dawniej theglow to miałem nadzieje że nie sprawi to jakiegoś problemu. W ogóle trochę się zdziwiłem że po takim czasie ten ban (prawie rok czasu). W takim bądź razie, jeśli możesz to zbanuj stare konto z powodem "posiadanie nowego konta" czy coś.

TheGlowEk
#4
(04-13-2022, 15:14)TheGlowEk napisał(a):
(04-13-2022, 15:08)h3zquu napisał(a): tylko szkoda, ze zaden z moderatorow nie zostal poinformowany o tym, a konta premium z tego co sprawdzalem to nie masz, wiec tak patrzac logicznie ban jest sluszny.
Jeśli chodzi o premkę to fakt nie posiadam jej, jednak zmieniłem nazwę prawie rok temu i od tamtego czasu używam wszędzie TheGlowEk, więc pomyślałem że na mc też zmienię, a to że na sky-landzie miałem dawniej theglow to miałem nadzieje że nie sprawi to jakiegoś problemu. W ogóle trochę się zdziwiłem że po takim czasie ten ban (prawie rok czasu). W takim bądź razie, jeśli możesz to zbanuj stare konto z powodem "posiadanie nowego konta" czy coś.

TheGlowEk
no rozumiem twoją sytuację, tylko że twoje ostatnie logowanie na tym koncie, jak sam mówiłeś było 2 dni temu dlatego, że chciałeś sobie przenieść przedmioty. wszystko ok, tylko szkoda że nie skontaktowałeś się z żadnym moderatorem/pomocnikiem na serwerze poprzez forum, czy to nawet discorda serwera. mimo wszystko to i tak z naszego punktu widzenia podchodzi pod multikonto, więc teoretycznie ban jest ok. 

widzę, że jesteś osobą miłą i kulturalną (oby, bo niektórzy to od razu z wyzwiskami się do nas rzucają, brak jakiejkolwiek kultury...), to ok - na theglow zmieniłem karę na bana permamentnego, a TheGlowEk odbanowałem, ale żeby taka akcja mi się nie powtórzyła za kilka dni, miesięcy... (sh4rrigan nie zrobił błędu, dobrze że zainterweniował, jakby to kogoś zdenerwowało w jakiś sposób).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości