małe propozycje
#21
(05-28-2022, 11:13)sh4rrigan napisał(a):
(05-26-2022, 11:06)2115Ricky napisał(a):
(05-24-2022, 09:56)HubPlayGames napisał(a): Nie byloby potrzeby dodawania /tawerna, gdyby spawn mial ręce i nogi, niestety jest on malo intuicyjny i predzej należałoby popracować nad budową nowego.
No ale serio jest syfem totalnie nie oddaje ten spawn

Łatwo się mówi, że jest syfem a jak przyszłoby wybudować taki spawn tobie to nie wiem jak by to wyszlo.. Spawn jest bardzo ladny, przejrzysty ;p Nie widze potrzeby budowy kolejnego spawnu

Nie rozumiem twojego argumentu "zbuduj swój to zobaczymy", kiedy nie mam i nigdy nie mialem zapędów budowlanych. Mapy tworzone przez Cichuska mialy zawsze sens, wszystko bylo przejrzyste i konkretne, natomiast zrozumiałe jest, ze bronisz budowli swoich kolegów. Niemniej jednak mając do dyspozycji  coraz to nowsze bloczki uważam, ze mozna wykorzystac je w tworzeniu czegoś, co przykluje uwage gracza i bedzie chetnie powracal na classica.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#22
(05-28-2022, 17:04)HubPlayGames napisał(a):
(05-28-2022, 11:13)sh4rrigan napisał(a):
(05-26-2022, 11:06)2115Ricky napisał(a):
(05-24-2022, 09:56)HubPlayGames napisał(a): Nie byloby potrzeby dodawania /tawerna, gdyby spawn mial ręce i nogi, niestety jest on malo intuicyjny i predzej należałoby popracować nad budową nowego.
No ale serio jest syfem totalnie nie oddaje ten spawn

Łatwo się mówi, że jest syfem a jak przyszłoby wybudować taki spawn tobie to nie wiem jak by to wyszlo.. Spawn jest bardzo ladny, przejrzysty ;p Nie widze potrzeby budowy kolejnego spawnu

Nie rozumiem twojego argumentu "zbuduj swój to zobaczymy", kiedy nie mam i nigdy nie mialem zapędów budowlanych. Mapy tworzone przez Cichuska mialy zawsze sens, wszystko bylo przejrzyste i konkretne, natomiast zrozumiałe jest, ze bronisz budowli swoich kolegów. Niemniej jednak mając do dyspozycji  coraz to nowsze bloczki uważam, ze mozna wykorzystac je w tworzeniu czegoś, co przykluje uwage gracza i bedzie chetnie powracal na classica.
widocznie nie wiesz tego, że classic jest na wersji 1.8, a wyższe wersje w grę nie wchodzą, ponieważ będzie z tego adventure 2.0, czego nie chcemy. classic ma zostać na wersji 1.8 jako tryb klasyczny, więc nowości tutaj nie za wiele. :p

odpowiadając ogólnie do głównego posta to mógłbym wykonać nowy, ale pytanie: czy jest sens, jeżeli np. cichy by nie chciał go wgrać? musiałbym mieć pewność. ogólnie odnośnie tego obecnego, to moim zamysłem było pokazanie takiej starości jakby, nie wiem jak zwał tak zwał. możliwe, że trochę też przesadziłem z detalami oraz przejrzystością spawna, ale też nie żeby coś, lecz pierwsza wersja spawnu była całkiem inna xd (np. w sklepie z banerami były korytarze).

jakby wyszło, że budowałbym już to pewnie chciałbym to zrobić z interakcją graczy, poprzez nie wiem, wątek na forum (?), kanał #classic na discordzie, by wiedzieć czy idzie ok, czy jednak coś do poprawki, może wtedy uniknąłbym masowego "hejtu" jaki miałbym po.

podsumowując: zastanowię się, lecz nie obiecuję cudów.

a wracając do wątku to refresh xD.
#23
wkurza mnie to ze nie ma zarobku hajsu na niczym na classic wylaczyli wszystkie farmy i sie ciesza a graczy 0
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#24
refresh :vv


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości