Aktualizacja do 1.18.2
#11
(03-28-2022, 10:26)Cichusek napisał(a): udalo mi sie przystosowac plugin na pokeballe do najnowszej wersji gry.
podczas restartu o godzinie 12 wgra sie poprawka i powinny juz zaczac dzialac.
testowalem to na kolorowych owcach, oswojonych wilkach itp i wszystko ladnie dzialalo, wiec nie powinno byc problemow Smile

może miałem takie nieszczęście ale zmarnowałem jakieś 10 pokeballi na kozę i chyba nie da się jej złapać
#12
(03-28-2022, 22:06)KubaMar13 napisał(a):
(03-28-2022, 10:26)Cichusek napisał(a): udalo mi sie przystosowac plugin na pokeballe do najnowszej wersji gry.
podczas restartu o godzinie 12 wgra sie poprawka i powinny juz zaczac dzialac.
testowalem to na kolorowych owcach, oswojonych wilkach itp i wszystko ladnie dzialalo, wiec nie powinno byc problemow Smile

może miałem takie nieszczęście ale zmarnowałem jakieś 10 pokeballi na kozę i chyba nie da się jej złapać

sprawdzilem przed chwila, udalo mi sie zlapac koze dwa razy przy 3-4 rzucie
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
edytowalem pierwszy post.
dodano bloki kielkujacego ametystu do sklepu i skup odlamkow ametystu.

ogolnie zamysl cenowy jest taki aby przy pomocy kielkujacego ametystu farmic bloki do budowy/dekoracyjne i ewentualnie sprzedawac odlamki w skupie, ze wzgledu na dlugi czas rosniecia takich krysztalow i cene bloku inwestycja szybko moze sie nie zwrocic, ale nie liczac blokow do budowy zawsze moze to byc jakis dodatkowy zarobek.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
czy ten kiełkujący blok da się zebrać na serwerze kilofem z jedwabnym dotykiem?
#15
(03-30-2022, 08:22)KubaMar13 napisał(a): czy ten kiełkujący blok da się zebrać na serwerze kilofem z jedwabnym dotykiem?

jego nie da sie niczym zebrac, po prostu sie zniszczy. 
moge sprobowac napisac plugin aby jedwabny dotyk na niego dzialal
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
no o to mi właśnie chodziło, na survivalu to git opcja ale tu jednak jest trochę inny tryb gry, coś jak spawnery w sumie
#17
dodalem mozliwosc zbierania kielkujacych ametystyowych blokow kilofem z jedwabnym dotykiem.
zablokowalem tez mozliwosc uzywania maczki kostnej na blokach mchu
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
To, w jaki sposób pozyskiwać sadzonki azalii jak one pojawiają się jak mączka kostna da się na mech.
#19
(03-31-2022, 16:37)PaulinkaLove napisał(a): To, w jaki sposób pozyskiwać sadzonki azalii jak one pojawiają się jak mączka kostna da się na mech.
sadzonka leci ze zwierząt, można też ją w sklepiku kupić, choć sam uważam, że to dziwne że dropu z liści nie ma tych sadzonek..
#20
(03-31-2022, 17:25)h3zquu napisał(a):
(03-31-2022, 16:37)PaulinkaLove napisał(a): To, w jaki sposób pozyskiwać sadzonki azalii jak one pojawiają się jak mączka kostna da się na mech.
sadzonka leci ze zwierząt, można też ją w sklepiku kupić, choć sam uważam, że to dziwne że dropu z liści nie ma tych sadzonek..

W sklepie serwerowym nie można kupić sadzonek azalii, z liści nie wypadają sadzonki być może dlatego ze to jest krzew nie drzewo, sadzonki tylko pojawiają się na mchu. Jeżeli chodzi o drop ze zwierząt to już kwiatki kiepsko dropi a co dopiero sadzonki azalii. Proszę o przywrócenie możliwości używania mączki kostnej na mchu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości