czaszka
#1
proponuję dodanie na tryb czaszkę witherowego szkieleta. tą główkę można normalnie wydropić zabijając witherowego szkieleta w netherze. ich spawneru raczej nie zobaczymy na trybie (założenia: dla vipów, drop musiałby być typowo netherowy, no chyba żeee...). można ją dodać na kilka sposobów:
- drop z pigmenów (mały)
- drop z luckyblocków
- w sklepiku do kupienia
- lub tak jak napisałem w nawiasie - spawner witherowego szkieleta, tylko jego drop musiałby być stabilny, ze względu na drop węgla.
#2
W miarę fajny pomysł, na minus dostęp w sklepie do kupienia - za łatwe i za proste by to było,
drop z pigmenów wydaje mi się złym pomysłem.
Luckyblocki według mnie maja za mało fajnych opcji do wydropienia, jedyna ciekawa opcja to mending lub szmaragdy. Ucieszyłbym się nawet gdy zostałaby podwyższona cena ale właśnie dodanie itemów typu czaszki lub cos innego (tylko właśnie nie mam pomysłu co)

Co do spawnera tego szkieleta tez chyba slaby pomysł, mamy już pigmany, z których idzie wydropić praktycznie wszystkie itemy z netheru
#3
Dobry pomysł, za!
#4
(03-12-2022, 11:52)h3zquu napisał(a): proponuję dodanie na tryb czaszkę witherowego szkieleta. tą główkę można normalnie wydropić zabijając witherowego szkieleta w netherze. ich spawneru raczej nie zobaczymy na trybie (założenia: dla vipów, drop musiałby być typowo netherowy, no chyba żeee...). można ją dodać na kilka sposobów:
- drop z pigmenów (mały)
- drop z luckyblocków
- w sklepiku do kupienia
- lub tak jak napisałem w nawiasie - spawner witherowego szkieleta, tylko jego drop musiałby być stabilny, ze względu na drop węgla.

Pomysł na dodanie czegoś nowego jest dobry, ale bardziej bym się skupiła na uatrakcyjnieniu obecnego dropu z mobów i pozostanie przy tej ilości spawnerów, jakie obecnie są. Co do luckibloków dodać dużo więcej ciekawych i unikalnych itemków, aby zachęcić graczy do kupowania ich.
#5
czyli opcja z kupnem i spawnerem odpada, dziękuję za wasze zdania.

czyli zostaje albo do luckyblocków, albo do małego dropu z pigmenów. to już wybór cichuska, no chyba że wynajdzie jeszcze inny sposób na pozyskanie ich.
#6
w grę również wchodzi zrobienie różnorodności, tzn. dodanie tej główki do dropu ze szkieletów o małym % (pigliny mają w sumie dużo przedmiotów, a szkielety no mają łuki, więc to znacznie może utrudnić dropienie, ale jak ktoś jest narwany to wydropi). ;p
#7
czaszka pojawi się w dropie z luckyblocków po godzinie 12.
w dodatku zostały wprowadzone OBIECANE zmiany (m. in cena luckyblocka to 300$). Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości