Złodzieje! Lista !
#1
Twój nick: FamousiFraGeX
Nick oskarżonego: bubadai
Opis sytuacji: 18:10 - 18:30 dnia dzisiejszego spami że kupi złote marchewki w końcu się dogadaliśmy mówi że 5 diax za 10 marchewek złotych czy coś i chciał 30 marchewek rzuciłem i gość automatycznie /dom i go niima
Dowód/Screen:

Twój nick: FamousiFraGeX
Nick oskarżonego: Bogacz12345
Opis sytuacji: 18:00- 18:20 dnia dzisiejszego spami również jak kolega wyżej, że sprzeda miecz ostrość V itp dogadaliśmy się ze daje STAK diaxów!
rzucam stak on mówi, że rzuci miecz. I od razu gość /dom i jak powyżej go nie ma.
Dowód/Screen:

Dwa powyższe przypadki zasługują w 100% na bana, z tym, że to są na pewno multikonta, należalo by sprawdzić komu przerzucają przedmioty i zbanować, nie mam dowodów ale przez takich ludzi prawie nikt nie kupuje nic od nikogo bo 80% ludzi to oszuści . Bany dla gości powyżej bez zastanowienia można sprawdzić logi co pisaliśmy

Diaxy dla mnie nie grają roli bo mam ich parę staków, troche kopania z kilofem szczęście III było ale co skoro 10 razy wpadne na gościa sprzedającego super miecz i uciekającego i nie ma mnic Sad

pozostali oszuści : MiksiuWRC! (spamuje NOTORYCZNIE ze sprzeda/kupi ten bez skrupułów ucieka i wyzywa na /msg pisać ze zna KSW i podał nawet swój adres Big Grin )

MisterHeadShot (podobnie jak wyżej spamuje, poszedłem do niego i umówiliśmy się na system ja daje 20 diax on miecz i ja 20 diax, rzuciłem 20 diax i uciekl - to było wczoraj )

Proponuje albo zwiększyć liczbę adminów (jestem chętny - 19 lat doświadczenie w stawianiu serwerów CS itp wieloletnie, po technikum informatycznym, ogólnie znam się na rzeczy - mała reklama ) admini ryzykują i rzucają te diaxy a delikwentów banuja

lub wprowadzić jakiś nowy plugin do systemu transakcji aby nie można było kraść
#2
Nie masz dowodow bez tego skarga jest do niczego Cry (Ale diaxow nie masz tyle nie klam) pisales na czacie ze jestes biedny ia ok jak mowilem nic nie zdzialasz bez ss czy jakiegos innego dowodu na obciazenie oskarzonego Tongue
#3
coo ja nie mam? rekord to 20 stakow! aktualnie z 12-15. dzis postanowilem uradowac dzieci i u mnie na mapce rozdalem 128 diaxow

nie wierzysz? na mojej dzialce jest zbudowana gora z 10 stakow diaxow wpadnij jutro zobaczyc

trzeba ruszyc glowa i pobawic się mechanizmamiii :-) polecaaam!!!
#4
przydalyby sie te screeny, nawet jak nie dla mnie to dla ciebie.
bubadai i bogacz12345 nigdy nie byli na serwerze, nawet w lobby - widocznie zrobiles jakas literowke albo zle popatrzyles na nick.
miksiu i mister maja konta, no ale bez screenow to nic nie moge zrobic, bo takie oskarzanie jest bezpodstawne Tongue

nie wiem czy grales na skyblockach, ale jest tam plugin na skrzynkowe sklepiki. odrazu mowie, ze ich nie wprowadze, wiec mnie nie pros o nie Tongue
a inne pluginy na transakcje.. jakie np? jak kiedys uzywalismy fajnego pluginu na wymiany (otwiera sie wspolny ekwipunek, gracz wrzuca swoje itemy, drugi gracz swoje i obie strony musza zatwierdzic wymiane, bo inaczej umowa jest zerwana) to mial bugi i dalo sie kopiowac itemy.
boje sie takie rzeczy wprowadzac, bo jak znowu zdarzy sie taki bug, to nie pozostaje nam nic innego jak zrobic nowa edycje, zresetowac dzialki i graczy..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
dałem propozycje tego tzn. sklepów/tego Trade oraz /pay, masz temat: http://poisonedcraft.pl/forum/showthread.php?tid=4761

A co do tego, ze zresetujesz to możesz przed wprowadzenie pluginu zrobić kopie serwa, zawsze lepsze jest wprowadzenie takiej kopi z przed 4 dni, niż usunięcie wszystkiego. Teraz to chyba nie ma już bugów, więc możesz spróbować.

Ten plugin nazywa się "TRADE"
Pozdrawiam, Quoda
#6
Co do kiedysiejszego pluginu na wymianę z dwoma ekwipunkami (opisanego w poście Cichuska), to może spróbować przekonać stirante, żeby zrobił taki plugin (może być podobny), chyba, że nie umie (w co wątpię).
402 Payment Required
#7
ale trade uzywalismy bardzo dlugo i nie bylo z nim problemow, dopiero po wejsciu nowej wersji minecrafta pojawil sie bug, ktory odkryto po tygodniu a istnial caly czas. ja nawet sie o nim dowiedzialem dopiero po 3 miesiacach..
jak stirante by napisal plugin to oczywiscie bym go testowal najpierw czy dziala, ale ciezko jest przetestowac bugi, bo jest setki metod ktore moga zadzialac.
nawet na tych aktualnych sklepikach byl bug pozwalajacy kopiowac itemy, ale w koncu jakis madry gracz powiedzial mi o nim i go naprawilem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości