Mapy surowcowe??
#1
Cześć, mam propozycję co do odblokowania /sethome, ale z tym, żeby surowcowe były na tej zasadzie co na adventure czyli mamy x map, i co reset jest ustawiana mapa x, czyli homa nie bedziemy mieli np na diaxach, itp, a dlaczego tak?
Jak juz ktos zrobi expiarke na surowcowej np po 3k kratek w kazda strone, to troche slabo jak mamy cale eq itemow (smieci z mobow, za ktore i tak mozna zarobic), i po sprzedaniu, znowu trzeba biec tysiace kratek...., dlatego dodanie x map, i co reset nowa mapa, to moim zdaniem nie byl by to problem.
pozdrawiam, piotrus
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#2
Jestem za lecz w takim przypadku reset o dzień zmiejszyć?
Niech wypowiedzą się inni
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#3
(02-14-2022, 04:33)zuk napisał(a): Cześć, mam propozycję co do odblokowania /sethome, ale z tym, żeby surowcowe były na tej zasadzie co na adventure czyli mamy x map, i co reset jest ustawiana mapa x, czyli homa nie bedziemy mieli np na diaxach, itp, a dlaczego tak?
Jak juz ktos zrobi expiarke na surowcowej np po 3k kratek w kazda strone, to troche slabo jak mamy cale eq itemow (smieci z mobow, za ktore i tak mozna zarobic), i po sprzedaniu, znowu trzeba biec tysiace kratek...., dlatego dodanie x map, i co reset nowa mapa, to moim zdaniem nie byl by to problem.
pozdrawiam, piotrus

jestem na nie.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#4
w gre wchodzi rowniez nowa mapa surowcowa
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
(02-14-2022, 09:12)zuk napisał(a): w gre wchodzi rowniez nowa mapa surowcowa
tutaj w grę raczej wchodzi więcej map surowcowych, które się zmieniają jak na adventure. tam jest bodajże 10 map wgranych.

nie jestem pewny czy to jest dobry pomysł, dlatego mam średnie zdanie o tym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości