serie zabójstw.
#1
ostatnio na trybie gra trochę osób, więc może warto go trochę aktualizować, dlatego wychodzę z propozycją.

proponuję dodanie coś takiego jak seria zabójstw. na czym mogłoby to polegać? chodzi o to, że jeżeli dany gracz zabije X graczy (np. 5 lub 10) to wtedy na chacie pojawi się komunikat "Gracz X zdobył serię zabójstw!" i wtedy z automatu cena za jego zabójstwo mogłaby o 5$ wzrosnąć. jakby ktoś zabił takowego zabójcę, to wtedy na chacie pojawia się komunikat, że "Gracz X zabił seryjnego zabójcę Y!". jeżeli takowy zabójca wyszedłby, to tak czy siak stawka by została za niego. dobrym pomysłem byłoby, że np. co te 10 zabójstw bez śmierci stawka rośnie, ale nie wiem czy to jest akurat ok...

jakby to przeszło, to również proponuję dodanie do statystyk na stronie głównej w kategorii "PvP z Pistoletami" dodanie statystyk w stylu "Ilość posiadania seryjnego zabójcy", "Najwięcej zabójstw bez śmierci" i "Najdłuższy czas posiadania seryjnego zabójcy".

ogólnie też jakby się dało, to nad/pod nickiem mogłoby pojawiać się jakieś oznaczenie, że gracz jest więcej warty, czy coś (albo np. na TAB skrót [SZ], czy też po prostu czerwony nick jako oznaka zabójcy).

myślę, że jest to wykonalne i warte dodania, może jakoś usprawni to walkę "o fundusze na bronie", czy też o topkę.
#2
Dobry pomysł, za ;'3
#3
Jestem za
#4
dodalem ta serie, jest juz na serwerze.
przy piatym zabojstwie oglaszane jest na czacie, ze gracz zdobyl serie zabojstw i na tabliscie dostaje prefiks [$] na czerwono.
przy kazdym nastepnym co piatym zabojstwie, czyli przy 10, 15, 20 itp na czacie jest oglaszane, ze gracz nabija kolejne zabojstwa.
nagroda za jego zabicie jest taka sama niezaleznie jaka ma serie: 15$
przy wyjsciu z serwera, przy ucieczce i przy smierci seria zabojstw sie zeruje, a prefiks znika.
w statystykach zapisuje sie najlepsza seria, ale na razie jest widoczna tylko pod komenda /staty.
czas w serii zabojstw nie jest liczony, wiec nie ma znaczenia co jaki czas gracz dokona zabojstwa.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości