Sklepik/Skupik w MC
#1
Witam. Przychodzę z propozycją dodania do skupu i sklepu sprzedaż jak i zakup rzeczy po 64. Podejrzewam że nie będzie się marnowało tyle czasu na sprzedaż bądź zakup. Pozdrawiam.

Pozdrawiamy z DOMISIEM 
[Obrazek: hN5I68K.png]
#2
da radę, ale czy to wpłynie na wygląd spawnu - o to jest pytanie..
#3
Bo ja wiem? hehe

Pozdrawiamy z DOMISIEM 
[Obrazek: hN5I68K.png]
#4
Czy jest to aż tak potrzebne? Wydaje mi się, że aktualnie ilość sprzedawanych/kupowanych itemków w tabliczce jest jak najbardziej w porządku. Jak hesku napisal, moze wplynac to na wyglad spawnu. Jestem na nie
#5
(02-07-2022, 22:03)sharrigan1337 napisał(a): Czy jest to aż tak potrzebne? Wydaje mi się, że aktualnie ilość sprzedawanych/kupowanych itemków w tabliczce jest jak najbardziej w porządku. Jak hesku napisal, moze wplynac to na wyglad spawnu. Jestem na nie

Jedna kratka wyżej. Moim zdaniem nie wpłynie za bardzo to na wygląd spawnu.

Pozdrawiamy z DOMISIEM 
[Obrazek: hN5I68K.png]
#6
(02-08-2022, 19:30)Kornikoszek napisał(a):
(02-07-2022, 22:03)sharrigan1337 napisał(a): Czy jest to aż tak potrzebne? Wydaje mi się, że aktualnie ilość sprzedawanych/kupowanych itemków w tabliczce jest jak najbardziej w porządku. Jak hesku napisal, moze wplynac to na wyglad spawnu. Jestem na nie

Jedna kratka wyżej. Moim zdaniem nie wpłynie za bardzo to na wygląd spawnu.

Nie wiem po co dodawać kupowanie/selllanie stackow, jest dobrze jak jest. Mozesz sie potrudzic i kilka razy wiecej kliknac w tabliczke.. A co do wyglądu spawnu, to w tym przypadku aż jedna kratka, z daleka jak i z bliska nie najlepiej by to wyglądało
#7
(02-08-2022, 19:30)Kornikoszek napisał(a):
(02-07-2022, 22:03)sharrigan1337 napisał(a): Czy jest to aż tak potrzebne? Wydaje mi się, że aktualnie ilość sprzedawanych/kupowanych itemków w tabliczce jest jak najbardziej w porządku. Jak hesku napisal, moze wplynac to na wyglad spawnu. Jestem na nie

Jedna kratka wyżej. Moim zdaniem nie wpłynie za bardzo to na wygląd spawnu.
wpłynie.
jako, że to jest spawn zbudowany przeze mnie, to mam jego save i postanowiłem to sprawdzić i może to delikatnie wpłynąć. z perspektywy gracza może on być za duzy, a z daleka może zasłaniać mocno widoki na niego. ogólnie z perspektywy gracza z dołu to nie wygląda przekonująco jakoś, ale to może tylko moje wizje.
[Obrazek: 8QUXyD5.jpg]
[Obrazek: qOmrdgg.jpg]
#8
To jak z tym? Jeżeli uznasz, że nie to proszę o zamknięcie wątku.

Pozdrawiamy z DOMISIEM 
[Obrazek: hN5I68K.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości