Scam
#1
Twój nick: BayZeus
Nick oskarżonego: krecik_ oraz xj12345678910
Opis sytuacji: Chciałem kupić 4 staki blokow kwarcu od xj12345678910 który oscamował mnie na 6k $ tego nie zdązyłem nagrać mam nadzieje ze sprawdzicie to w logach ze przelałem mu 6k ale nagrałem jego kolege krecik_ który oscamował mnie na 2k łącznie na 8k. Mam nadzieje ze zostanie zwrócona mi  całość. Tak wiem mój błąd powinienem to nagrac od razu. Mam nadzieje ze moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie, a jeśli nie to będe miał nauczke na przyszłość. Dziękuje pozdrawiam

Dowód: https://youtu.be/ZcWMWb1mIKk

Chciałbym jeszcze aby zostało sprawdzone czy to nie są mk
#2
niestety, ale dowody na xj są słabe, a ja wglądu do jego funduszy o danej godzinie nie mam, więc tutaj jestem bezradny (nie wiem czy faktycznie miał 21k przed tym oszustwem, czy tam 27k, tyle ile teraz ma).

kreick_ zostaje zbanowany na 3 dni (normalnie 2 by dostał), włączając w to jego budowlę na murze wyspy + te małe przekleństwo. następnym razem proszę, byś nagrywał transakcje, jeżeli dla ciebie wydaje się oszustwem.

2k ci mogę zwrócić, jak tylko będziesz na serwerze. co do multikonta to są to ponoć rodzeństwo, czy tam koledzy z tego co mi wiadomo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości