Propozycja, skup, sklep i drop z mobów.
#11
pisalem o tym z Cichym, ale jak chcesz to ok...

netherrack wedlug mnie mija sie z celem... po przepaleniu masz cegly netherowe i tyle. to jest takie ulatwienie tylko po to, by skup zapchac niepotrzebnym itemkiem.

netheryt - myslalem o 100-125$, biorac pod uwage to ile bijecie mobki Tongue

iskrzyluda - podobne zdanie jak Cichego.
#12
na razie dodalem:
do skupu: sztabke netherytu po 100$/szt
do kupna: kwarc po 25$/szt

jeszcze jest w planach tamten netherrack, obnizenie ceny luckyblockow i dodanie do nich moze jakis nowych itemow
i zrobienie tej kopalni na spawnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
(01-26-2022, 11:03)Cichusek napisał(a): na razie dodalem:
do skupu: sztabke netherytu po 100$/szt
do kupna: kwarc po 25$/szt

jeszcze jest w planach tamten netherrack, obnizenie ceny luckyblockow i dodanie do nich moze jakis nowych itemow
i zrobienie tej kopalni na spawnie.

Z tą ceną kwarcu to lekka przesada. Moim zdaniem 12-14$ byłoby spoko opcją. Ta cena kwarcu to trochę taki pstryczek w nos dla graczy, żeby sami zbierali kwarc bijąc moby.
#14
(01-26-2022, 11:16)Cabot696 napisał(a):
(01-26-2022, 11:03)Cichusek napisał(a): na razie dodalem:
do skupu: sztabke netherytu po 100$/szt
do kupna: kwarc po 25$/szt

jeszcze jest w planach tamten netherrack, obnizenie ceny luckyblockow i dodanie do nich moze jakis nowych itemow
i zrobienie tej kopalni na spawnie.

Z tą ceną kwarcu to lekka przesada. Moim zdaniem 12-14$ byłoby spoko opcją. Ta cena kwarcu to trochę taki pstryczek w nos dla graczy, żeby sami zbierali kwarc bijąc moby.
jeżeli marchewka, czy też jagoda ogólnodostępna była po 15$, to dlaczego kwarc ma być jako minerał być od tego tańszy? 25$ jest dobrą ceną w porównaniu do innych rzeczy w sklepie (pomijam fakt, że skupy są od 6$ w górę). dajemy tą możliwość, że gracz to może wykupić, co już jest samo w sobie ok do "lepszego" dostępu.
#15
Skup kwarcu jest po 6$ z tego względu że to ja wykupuje cały kwarc. Po skończeniu projektu cena kwarcu znacząco spadnie Smile
#16
Fajna cena netherytu najpierw stak za 8k, a później szybko zmienione na 6,4k.
#17
(01-26-2022, 11:03)Cichusek napisał(a): na razie dodalem:
do skupu: sztabke netherytu po 100$/szt
do kupna: kwarc po 25$/szt

jeszcze jest w planach tamten netherrack, obnizenie ceny luckyblockow i dodanie do nich moze jakis nowych itemow
i zrobienie tej kopalni na spawnie.

Co do lucky bloków to można by dopracować nagrody w postaci $$.(Bardzo małe kwoty do wygrania) . I usunąć te potki które i tak nic nie dają. Fajnym pomysłem byłoby dodanie płaczącego obsydianu do lb zamiast tych potek oraz dodać netherowe gwiazdy z małym %
#18
(01-26-2022, 12:01)Cabot696 napisał(a):
(01-26-2022, 11:03)Cichusek napisał(a): na razie dodalem:
do skupu: sztabke netherytu po 100$/szt
do kupna: kwarc po 25$/szt

jeszcze jest w planach tamten netherrack, obnizenie ceny luckyblockow i dodanie do nich moze jakis nowych itemow
i zrobienie tej kopalni na spawnie.

Co do lucky bloków to można by dopracować nagrody w postaci $$.(Bardzo małe kwoty do wygrania) . I usunąć te potki które i tak nic nie dają. Fajnym pomysłem byłoby dodanie płaczącego obsydianu do lb zamiast tych potek oraz dodać netherowe gwiazdy z małym %
potki zostaną naprawione; albo w formie pitnej, albo zostaną na wyspach odblokowane efekty, nie wiem jeszcze. ogólnie będą miały mniejszą cenę i może nowe itemki, płaczący obsydian byłby dziwny, ale może...
nagrody za $$$ są według mnie ok, nie powinny być ani za duże, ani za małe. może jedynie dać taką szansę, by cena za luckyblocka się zwróciła, nie wiem wszystko w swoim czasie.
#19
Nagrody $$ powinny być różnorodne, przynajmniej zwracające jednego lucky bloka bądź też dające możliwość otworzenia kolejnych dwóch, a nie tylko zwracające część kosztów.
#20
(01-26-2022, 12:15)Cabot696 napisał(a): Nagrody $$ powinny być różnorodne, przynajmniej zwracające jednego lucky bloka bądź też dające możliwość otworzenia kolejnych dwóch, a nie tylko zwracające część kosztów.

Zgadzam się, jedyne co dobre z tego leci to emeraldy i naprawa. Gdyby nie ty, to nikt by w takiej ilości ich nie otwierał, bo się po prostu nie opłaca.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości