Znikanie przedmiotów?
#1
Witam, ogólnie na SkyBlocku jest chyba coś takiego jak czyszczenie leżących przedmiotów co jakiś czas i moja propozycja tyczy się właśnie tego by było one uprzedzone jakimś komunikatem typu "czyszczenie nastąpi za 10s" czy coś w tym stylu.
Chyba że się myślę i nie ma czegoś takiego bynajmniej skopywalem spawner i mi jeden wsiąkł na dobre i ktoś napisał że być może było czyszczenie itemow ?
  Odpowiedz
#2
nie ma wgranego pluginu na czyszczenie, po prostu lezacy item znika w swoim czasie, a nie wszystkie z serwera na raz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#3
To nie wiem co tu się stało bynajmniej jeden skopalem jakieś 20s szybciej i jedynie gdzie mógł trafić to były lejki pod grinderem  na pewno nie leżał dłużej niż 5s na ziemi stąd te pytanie o czyszczenie  a kilof na pewno był odpowiedni z jedwabny bo miałem tylko jeden w eq
  Odpowiedz
#4
a ja w sumie wgrałbym taki plugin, który czyściłby co 5/10min przedmioty leżące na ziemi. wtedy może tez jakoś ograniczyły by się jako takie małe lagi związane z leżącymi itemkami na lejkach, które mają tylko 5 slotów, oczywiście z takim komunikatem.
  Odpowiedz
#5
a niemiałeś na spawnerze tabliczki sklepowej ? lub bloku nad i pod ? moze dlatego zniknoł
Diamond sygnatura Cieplna:]
Diamond=Diax-Dajmond-diamentBig Grin
  Odpowiedz
#6
(01-16-2022, 22:06)DoMiNiKMIUSIC napisał(a): a niemiałeś na spawnerze tabliczki sklepowej ? lub bloku nad i pod ? moze dlatego zniknoł
Nic nie było stąd te pytanie, w eq 2 rzeczy skrzynki na dole puste a on jak w wodę haha
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości