Smiechawa.pl
#1
Dzień Dobry, przychodzę z pytaniem które przeważnie kieruję się do Pomocnika ,, Senwi '' Grałem na serwerze pod nickiem : FirstGame rozkładałem sobie spokojnie kwarc na działce, Po czym ala ,,pomocnik'' Senwi zmierzył do tego bo czemu by nie dać mi perma za ,,multikonto'' Big Grin  owszem dostałem kiedyś bana za multikonto ,,który został unieważniony'' po 1 minucie, ale został on podpisany, jakie multikonto Senwusiu? twoje? moje?  czyje? jest napisane ,,multikonto'' prosiłbym o screena mojego ip i podobnego konta. Rozumiem że ty wygrałes tego pomocnika w cheetosach, ale prosiłbym o dowód mojego multikonta. Nie pozdrawiam  Angry
#2
Pozwolę sobie ja odpowiedzieć na ten wątek, bo to ja głównie kazałem Senwiemu wykonać bana.

Jest to zwytkłe multikonto innego gracza, którego nicku nie zamierzam wskazywać palcem, po prostu wstawię tutaj tego screenshota:
[Obrazek: gF4UC7l.png]
I żadne bajeczki "o koledze" tutaj nie wchodzą w grę, bo tak się składa, że kolega zaczyna notorycznie grać, kiedy tylko główny nick dostaje perma za używanie Cheatów. Jak dla mnie ktoś tutaj nie potrafi się pogodzić z swoim zachowaniem, a nie będę publicznie wklejał czyjegoś adresu IP, bo mi nie wypada komuś przykrzyć gry, nie należy to do moich obowiązków ani żadnego z członka administracji.

Od razu też pozwolę sobie na odpowiedź w stronę pewnych zarzutów, w moją ale tez jak widać innych członków administracji (co dla mnie też jest dowodem na multikonto):
[Obrazek: Qz3KJV3.png]

Od tygodnia jest mi zarzucana faworyzacja innych graczy. Wielokrotnie się na ten temat wypowiadałem z myślą, że nie będę musiał robić tutaj niepotrzebnego syfu, ale jak widać zmusza mnie do tego sytuacja, kiedy jest o to oskarżana osoba, która jest zaledwie 2 tygodnie w administracji i informuje mnie o wszystkich ruchach jakie wykonuje na bieżąco. Może jeszcze komuś krzywdę zrobiłem? Jest to dla mnie po prostu śmieszne, kiedy grupka graczy postanawia mi zarzucić faworyzację. Jak na razie to nie dostałem żadnego dowodu ani, ja czy tez ktokolwiek wyżej ode mnie by udowodnić mi takie rzeczy. Dlatego ostatni raz się powtórzę: nie posiadam z żadnym graczem układów, ani nikt nie jest faworyzowany, czy to przeze mnie czy INNYCH członków administracji, a to że niektórzy mi wyskakują z argumentami z banem z 2016 roku nie jest już moją winą. Dla mnie jest to zwykła dziecinada, która jak widać trwa w najlepsze. Jest mi też niezmiernie przykro, że zostają takie wnioski wyciągnięte przez osoby, którym ufałem i którym mogłem pomóc, a teraz po prostu jestem osądzany o nic. Staram się jak tylko mogę pomóc serwerowi, mi tez nie jest łatwo wszystko robić w 100%, zdarzają się pomyłki ale no takie zachowanie jest dla mnie po prostu upadkiem o kilka stopni w dół. 
Śmieszy mnie również fakt, że przy kłótni sprzed tygodnia było postawione "że nic nie robimy", po czym po prostu dostałem odpowiedź "nie jestem 60", zabawne..

Nie mam zamiaru odpowiadać na większość tych bzdur, z automatu takie osoby będę blokował. A dla jasności wstawię kilka screenshotów, które mi się najbardziej spodobały podczas tego całego syfu: https://imgur.com/a/pnceMTQ jest to dla mnie po prostu żałosne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości