[Drop]
#11
Jestem za
#12
jestem za
#13
(01-09-2022, 20:45)Cabot696 napisał(a): Kwarc byłby super opcją w kopalnii. Po godzinie bicia szkieletów ludzie mają pełne skrzynie łuków a kwarcu jedynie 30 sztuk.

Zawsze można wyłączyć drop łuków, ale Cichy raczej się na to nie zgodzi xd.
#14
Ja bym chcial zeby wrocil stary dobry drop ze stona jak za czasow water blocka I sky blocka albo np tylko szans a na wydropienie rud diax czy tam diamentu I to bardzo mala? Redstone tez by sie przydal
#15
(01-09-2022, 22:19)krecik_ napisał(a): Ja bym chcial zeby wrocil stary dobry drop ze stona jak za czasow water blocka I sky blocka albo np tylko szans a na wydropienie rud diax czy tam diamentu I to bardzo mala? Redstone tez by sie przydal

wolalbym, by mineraly zostaly u mobow, moze ewnetualnie ten redstone i kwarc tylko dodac do tego dropu. dodanie diamentu do tego nie wydaje mi sie ok, zostawmy to po prostu mobom. 

moim zdaniem mozna do tego dodac oba piaski, ziemie, lod zbity i niebieski lodowcowy oraz bloki sniegu.
#16
Bez sensu xD jakos na starych edycjach byl drop z mobow I ze stona nikt nie powiedzial ze ma byc to jakas ogromna szansa ale bez przesady koac piasek ze stona to ja pier%ile takie granie robcie Co chceta juz hym wolal zostawienie zwykle go dropu z mobow tak jak w nornalnym mc a drop ze stona taki jak powinien byc a nie

Moze dodajce drop obsydianu podczas niszczenia drzewa kombinujecie jak kon pod gorke tylko nic dobrego to nie przynosi

1usuniecie kaktusow
2water block nudny nikt nie gra trzeba zrobic nowa edycje
3nowy water block
4usuniecie water blocka
5dodanie sky grida
6dodanie sky blocka 2.0 z dropem iwylacznie z mobow
Gratulacje swietne pomysly oby tak dalej bedzie wiecej graczy

Przepraszam ale jak czlowiek widzi jak ten serwer funkcjonowal kilka lat wstecz to sie plakac chce w porownania do tego Co jest teraz
#17
Co do kopalni, dodanie piasku,ziemi,lodu to zły pomysł.Lepiej aby drop w kopalni nie był aż tak zróżnicowany. Zostałbym przy surowcach typu granit,dioryt,czernit, ewentualnie dodać rudy żelaza, złota, kwarcu. Lód, ziemie oraz bloki śniegu zostawiłbym mobom jako taki miły akcent.
#18
(01-10-2022, 22:38)krecik_ napisał(a): juz hym wolal zostawienie zwykle go dropu z mobow tak jak w nornalnym mc a drop ze stona taki jak powinien byc a nie

Moze dodajce drop obsydianu podczas niszczenia drzewa kombinujecie jak kon pod gorke tylko nic dobrego to nie przynosi

ale to nie musi byc drop ze stone, rownie dobrze moge zrobic kopalnie z samych blokow diamentowych i po ich zniszczeniu bedzie wypadal piasek.
w przypadku takiej kopalni jak opisalem prawdopodobnie nie bylby to czysty stone do niszczenia, tylko wlasnie kamien, ziemia itp, czyli to co by wypadalo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#19
Nie rozumiem dalej dlaczego nie moze byc tak jak kiedys drop ze stona I drop z mobow mozna nawet o polowe zmniejszyc drop z mobow zeby dodac ten piepszony drop ze stonea
#20
Podoba mi się zamysł dropu budulcowych bloków, odświeżam, aby jeszcze inni się wypowiedzieli.
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości