[Drop]
#21
Drop ze stone był fajny bo wychodziło wiele ciekawych minerałów i nawet na początku jak nie miało się rozbudowanej wyspy można było coś zdobyć.
Z drugiej strony pamiętam jak ktoś miał automat na wyspie który nie wyłączony robił potężnego laga. Nie wiem czy to była wina mojego komputera 
czy każdy miał  z tym problem.
#22
(01-16-2022, 13:01)aromatol napisał(a): Drop ze stone był fajny bo wychodziło wiele ciekawych minerałów i nawet na początku jak nie miało się rozbudowanej wyspy można było coś zdobyć.
Z drugiej strony pamiętam jak ktoś miał automat na wyspie który nie wyłączony robił potężnego laga. Nie wiem czy to była wina mojego komputera 
czy każdy miał  z tym problem.
ja jestem przeciwnikiem dropu ze stone z jednego, prostego problemu: cheatowanie. 
na starym skyblocku jak było ze stoniarkami, to co druga osoba wolała kopać na nukerze, niż zbindować sobie jakikolwiek przycisk i podstawić pod niego jakiś przedmiot, albo po prostu sztuczkę z F11. tutaj dajemy tą opcję, że drop będzie z bloczków na spawnie. ogólnie mi się średnio podoba dodawanie minerałów typu diamenty, szmaragd, złoto itd. zrozumiałbym tam dodatkowy drop żelaza, węgla i ewentualnie kwarcu i redstone, bo na start to jest przydatne dla każdego, a dropi jedynie z mobów. bardzo podoba mi się pomysł bloków budowlanych i tych główek, no może jeszcze ten węgiel i żelazo tylko, dla nowych graczy, którzy nie ogarniają za bardzo gry i woleli by sobie wykopać np. żelazo, niż torturować się u kogoś z mobami. z resztą, pisałem to kilka postów wstecz.
#23
ee lepiej niezmniejszac dropu z mobow bo na zarobienie 1000$ trzeba bedzie natrzaskac wiele wiecej mobkow bezplan🚫
Diamond sygnatura Cieplna:]
Muzyka Rekordem HiT Czasów
#24
Moim zdaniem wystarczyło by dać tam same "ziemne" surowce typu: dioryt, andezyt, granit, stronę,cobel no i w mniejszym % czernit czy tam bazalt jednocześnie wyłączając to z dropu mobow bo naprawdę za dużo tego leci, co do piasku i żwiru jestem przeciwnikiem nie ma co zbytnio rynku zaburzać, a z surowców to z naprawdę małą szansą dał bym węgiel i żelazo no i może złoto nic więcej. Główki itp. spoko opcja jako przedmiot kolekcjonerski ale myślę że spoko by było jak by leciały losowo za np. skopanie 20k czy tam ilus tych bloków
#25
jestem za.
#26
(01-16-2022, 23:34)DzikiZyczu2 napisał(a): Moim zdaniem wystarczyło by dać tam same "ziemne" surowce typu: dioryt, andezyt, granit, stronę,cobel no i w mniejszym % czernit czy tam bazalt jednocześnie wyłączając to z dropu mobow bo naprawdę za dużo tego leci, co do piasku i żwiru jestem przeciwnikiem nie ma co zbytnio rynku zaburzać, a z surowców to z naprawdę małą szansą dał bym węgiel i żelazo no i może złoto nic więcej. Główki itp. spoko opcja jako przedmiot kolekcjonerski ale myślę że spoko by było jak by leciały losowo za np. skopanie 20k czy tam ilus tych bloków

+1000
#27
Piasek? To byłoby zbyt piekne :'D. Jestem za, bo już prawie nikt go nie ma w sklepie, a jest niektórym (między innymi mi) bardzo potrzebny.
#28
(01-09-2022, 20:45)Cabot696 napisał(a): Kwarc byłby super opcją w kopalnii. Po godzinie bicia szkieletów ludzie mają pełne skrzynie łuków a kwarcu jedynie 30 sztuk.

Kwarc można dodać ale 0.10% na niego.

Jestem też za. Ale myślę że tu by można zrobić kilku stanowiskową z kamieniem brukiem i innym ale bez ród może kwarc (,,Dla Cabota hehe") np. taką:[Obrazek: BaiWKDU.jpg]

Pozdrawiamy z DOMISIEM 
[Obrazek: hN5I68K.png]
#29
odświeżam
[Obrazek: NbTGMw.png]
#30
kopalnia została otwarta na spawnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości