[Drop]
#1
Jedną z idei trybu było brak dropu ze stone, w związku z tym, nie wiem czy po upływie pewnego okresu zechciałbyś to wprowadzać.
Wychodzę, więc z propozycją- aby stworzyć coś w rodzaju takiego kloca na spawnie (jak na trybie Adventure), mogłyby dropić z tego surowce i jakieś inne rzeczy, na których można byłoby zarobić. 
Gdyby to wszystko miało plan wypalić, proponowałabym zamiast dodania zwiększonego dropu, jakieś szybsze kopanie?
[Obrazek: NbTGMw.png]
#2
Jestem za
#3
również jestem za
#4
Jestem za.
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
#5
Jestem za.
#6
kiedyś zbudowałem taką wysepkę i wysłałem cichuskowi, ale nie wiem, jakoś bez echa to przeszło. ogólnie myślałem by dodać do stone drop kamieni (andezyty itp), przy przygotować jakiś nowy drop pod 1.17, gdzie dodano kalcyt, tuf itp.

ogólnie to jestem za pomysłem, wtedy cobblestone i stone z mobów (oraz kamienie szlachetne) można ograniczyć z mobów, co mogłoby dawać więcej rzeczy do dropienia z innych mobków ;p
#7
Kwarc jako drop z kamienia to by było za piękne Smile
#8
(01-07-2022, 07:51)vrednaa napisał(a): Jedną z idei trybu było brak dropu ze stone, w związku z tym, nie wiem czy po upływie pewnego okresu zechciałbyś to wprowadzać.
Wychodzę, więc z propozycją- aby stworzyć coś w rodzaju takiego kloca na spawnie (jak na trybie Adventure), mogłyby dropić z tego surowce i jakieś inne rzeczy, na których można byłoby zarobić. 
Gdyby to wszystko miało plan wypalić, proponowałabym zamiast dodania zwiększonego dropu, jakieś szybsze kopanie?

Chcemu drop ze stona przeciez mozna zwariowac od ciaglego bicia mobow bez przesady ilez mozna
#9
(01-09-2022, 16:02)krecik_ napisał(a):
(01-07-2022, 07:51)vrednaa napisał(a): Jedną z idei trybu było brak dropu ze stone, w związku z tym, nie wiem czy po upływie pewnego okresu zechciałbyś to wprowadzać.
Wychodzę, więc z propozycją- aby stworzyć coś w rodzaju takiego kloca na spawnie (jak na trybie Adventure), mogłyby dropić z tego surowce i jakieś inne rzeczy, na których można byłoby zarobić. 
Gdyby to wszystko miało plan wypalić, proponowałabym zamiast dodania zwiększonego dropu, jakieś szybsze kopanie?

Chcemu drop ze stona przeciez mozna zwariowac od ciaglego bicia mobow bez przesady ilez mozna

no moze rzeczywiscie jest w tym jakas prawda.

moge zrobic kopalnie na spawnie w postaci jakiegos kloca czy innej dziury z regenerowanym stone (jak kolorowe bloczki czy swiateczny event), tylko nie chce do nich dodawac takiego samego dropu jak jest z mobow.
aktualnie nie mam w planach aktualizowania serwera do 1.17 czy 1.18, bo mam pewne problemy z najnowsza java (wiekszosc pluginow nie dziala), wiec drop samego kamienia bedzie raczej kiepski.

od hezqu dowiedzialem sie, ze po wlaczeniu takich stoniarek chcecie bym usunal kamien z dropu z potworow aby nie zasmiecaly wam skrzynek i tak tez moge zrobic.

tylko co jeszcze moze sie znalezc w takim dropie aby byl ciekawszy i byscie uzywali tych stoniarek?
jest tez pomysl aby dodac do tej kopalni drop glowek wygladajacych jak rozne rodzaje kamienia, czyli kamien, bruk, granit, dioryt i andezyt.
od siebie moge zaproponowac, aby z tej kopalni dropily same bloki budulcowe np. zwir, piasek, lod, ziemia itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Kwarc byłby super opcją w kopalnii. Po godzinie bicia szkieletów ludzie mają pełne skrzynie łuków a kwarcu jedynie 30 sztuk.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości