PvP-koniec z loganiem...
#1
Czesc, przychodze z kolejną propozycją dotyczącą serwera, a mianowicie..
Dodanie efektu 'wither' czy jakkolwiek się to nazywa po powrocie na serwer zaraz po wylogowaniu z pvp..

Co by to dało? - A to by dało, że jak to typowi logacze wychodzą na 0,5/1hp, to zginęli by z efektu i każdy byłby zadowolony
(oprócz logającego oczywiście). Wiem, że nie zawsze logamy by uniknąć śmierci od lepszego, czasem znajdzie się odpalony.., ale wtedy
zawszę można napisać do pana admina żeby pomógł zwalczyć zło jakim jest cheatowanieBig Grin.
Herbatki, Kawki?
#2
chciałem pisać wątek jeszcze, to wykorzystam ten.

ostatnio ci cichy pisałem o te pajęczyny, ale coś temacik się urwał. proponuję ograniczenie ilości pajęczyn do 1 na każdym snopie siana przy barrierblockach na suficie. obecnie jest ich chyba po 3/4 na każdym, co zauważyłem że tylko zmusza graczy do uciekania i daje łatwą przewagę dla np. cheatera, albo osoby uciekającej.

co do propozycji jestem za.
#3
(01-06-2022, 15:29)h3zquu napisał(a): chciałem pisać wątek jeszcze, to wykorzystam ten.

ostatnio ci cichy pisałem o te pajęczyny, ale coś temacik się urwał. proponuję ograniczenie ilości pajęczyn do 1 na każdym snopie siana przy barrierblockach na suficie. obecnie jest ich chyba po 3/4 na każdym, co zauważyłem że tylko zmusza graczy do uciekania i daje łatwą przewagę dla np. cheatera, albo osoby uciekającej.

co do propozycji jestem za.

 Ograniczenie pajęczyn, jestem za
Herbatki, Kawki?
#4
no ale taki efekt zadziala tak samo jakbym kogos po prostu zabijal podczas ucieczki, a roznie moze byc z polaczeniem internetowym itp.
gracz logujac sie z powrotem wraca na arene pvp i zawsze ktos go moze zabic, wiec jego zalogowanie sie nie jest w pelni bezpieczne i musi sie z tym liczyc.
nie pamietam juz jakie sa obecnie nakladane efekty oprocz spowolnienia, ale moge go dodatkowo oslepic zamiast nadawac efekt withera.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(01-06-2022, 16:23)Cichusek napisał(a): no ale taki efekt zadziala tak samo jakbym kogos po prostu zabijal podczas ucieczki, a roznie moze byc z polaczeniem internetowym itp.
gracz logujac sie z powrotem wraca na arene pvp i zawsze ktos go moze zabic, wiec jego zalogowanie sie nie jest w pelni bezpieczne i musi sie z tym liczyc.
nie pamietam juz jakie sa obecnie nakladane efekty oprocz spowolnienia, ale moge go dodatkowo oslepic zamiast nadawac efekt withera.

Ale jak ktoś loga z polączenia/od odpalonego to zazwyczaj ma ponad pół hp, więc zabijanie w gre nie wchodzi, a jak ktoś wyloguje przy 0,5 tylk ozeby seta nie stracić to idzie go tym zabic
Herbatki, Kawki?
#6
ostatnio rzadko kiedy spotykam przypadki wyrzucenia na pvp za laga, każdy ucieka od walk przy 2.5hp, minimalnie 1.5 by nie stracić zbroi i w spokoju wrócić bez śmierci. więc pomysł nerki byłby ok, ale to ze ślepotą też dobre

ogólnie upik do pajęczyn...
#7
jestem za jak najbardziej Smile
#8
Skoro ktos wchodzi na pvp musi się liczyć z tym ze moze go wyrzucić z powodu słabego połączenia z internetem. Logacze to miękkie fajki nie pozdrawiam
Jestem za dodaniem tego efektu a nawet za samą śmiercią po wylogowaniu się na arenie pvp.
MEFEDRON


Niedostępny
#9
(01-06-2022, 23:56)2115Ricky napisał(a): Skoro ktos wchodzi na pvp musi się liczyć z tym ze moze go wyrzucić z powodu słabego połączenia z internetem. Logacze to miękkie fajki nie pozdrawiam
Jestem za dodaniem tego efektu a nawet za samą śmiercią po wylogowaniu się na arenie pvp.

Nooo najgorzej jak potem na messengerze cie blokuje XD jestem za.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#10
(01-06-2022, 15:29)h3zquu napisał(a): chciałem pisać wątek jeszcze, to wykorzystam ten.

ostatnio ci cichy pisałem o te pajęczyny, ale coś temacik się urwał. proponuję ograniczenie ilości pajęczyn do 1 na każdym snopie siana przy barrierblockach na suficie. obecnie jest ich chyba po 3/4 na każdym, co zauważyłem że tylko zmusza graczy do uciekania i daje łatwą przewagę dla np. cheatera, albo osoby uciekającej.

co do propozycji jestem za.
ilość pajęczyn została ograniczona.
co do głównego tematu wątku to już cichy musi zaznaczyć w 100% swoją odpowiedź.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości