Discord skylandu nie ma sensu
#1
Jak wyzej

Nie ma na nim Cichuska i połowy administracji
Pisze na nim malo osob i sa dni gdzie przez 24h pojawi sie z 5 wiadomosci
Nie ma kanalow do zgłaszania i propozycji ogolnie kanaly sa bardzo ogolne i nie ma niczego zwiazanego z serwerem

Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze jest latwiejszy kontakt z administracja ale wszyscy maja podany swoj d tag na forum 

Oto co proponuje

- Osobista prosba do Cichego aby zaczal korzystac z DS
- Dodac kanaly do zglaszania
- co kilka godzin puszczac reklame na serwerze ze ten Discord istnieje aby to odzywic troche

Dziekuje
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#2
jak nie ma sensu to wyjdz

#3
Jak to nie ma nic związanego z serwerem?
Kanał z nowymi wątkami z forum, kanały tematyczne trybów: classsic, skyblock2, creative, adventure

"Nie ma na nim Cichuska i połowy administracji"
są na nim wszyscy z administracji i wszyscy są aktywni poza Cichuskiem, który ma bardzo mało czasu a i tak jego stała aktywność nie jest tak konieczna

jeśli chodzi o propozycje to fakt, nie ma kanału z nimi i wszyscy gracze, którzy chcą wprowadzić coś nowego odsyłani są na forum - bo hej, skoro cichusek nie wchodzi tam za często to mamy przepisywać ich wiadomości i wstawiać na forum?

generalnie największą zaletą discorda są szybkie skargi i ich (w większości przypadków) ekspresowa realizacja - przez kanał #zgloszenia gracze mogą w prosty sposób opisać swój problem i z tej opcji skorzystano już 385 razy

Ale jakbyś miał jakieś propozycje, na które ja mam wpływ albo mogę wprowadzić to możesz mi napisać tutaj lub na PW
#4
A, tam. Głupotki gadasz Frisk, Sky-Land potrzebuje takiego Discorda, obok forum bardzo wygodna opcja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości