Kolorowe główki..
#11
(01-02-2022, 17:51)Roko1073 napisał(a): Da się już dropnąć głowę blaze, ale przechodząc do  tematu to nawet nie wiadomo czy to powinno faktycznie się pojawić czy nie. Sam pomysł jest naprawdę ciekawy, osobiście jestem za (ja akurat uwielbiam główki tego typu), lecz faktycznie wtedy będzie naprawdę dużo głów na classicu (co mi akurat nie przeszkadza, więcej celów w grze bo nie oszukujmy się czasem jest troche nudno). Jeśli chodzi o głowy rybek to mimo że nie grywam na adventure za dużo, to jest to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, również za bo tak jak już wspomniałem fajne urozmaicenie (zarówno łowiąc jak i zabijając ryby). Jeśli chodzi o drop głowy z rybek tropikalnych to dodałbym po prostu najładniejsze (myślę że 3 by wystarczyły) głowy z internetu.
tylko jaka jest satysfakcja ze ścinania wełny, z którą i tak nic nie zrobisz bo na sklepie nie ma tabliczki z sprzedażą każdego koloru wełny. tutaj ten argument "dodatkowy cel" delikatnie mija się z celem, bo wystarczy farma owiec, a tutaj możesz napocić się przy zabijaniu mobów. no ja innych pomysłów nie widzę, co można zrobić by dodać te główki tak, by nie było ich za dużo, choć jest to ciężkie do wykonania... nie wiem, no ciężko  Sad
#12
Tutaj akurat miałem namyśli zabijanie owiec o danym kolorze wełny (nie wiem czy jest to możliwe, chodzi o ich naturalny kolor raczej), bo jeśli chodzi o ścinanie wełny owiec i dopiero wtedy (podczas ścinania) można dropnąć głowę to wtedy jestem na nie, bo to po 1. jest nudne a po 2. mija się trochę z celem, ścinając wełnę leci głowa zwierzęcia? No nie.
mmm
Niedostępny
#13
Główki żywego koloru mogłyby być dobrym substytutem do betonu, którego na Classicu nie ma i nie będzie (permanentne 1.8).
Oprócz tego i tak już jest kilkadziesiąt typów główek, więc dodatkowe 15 już tak dużo nie zmieni sytuacji.
Z racji tego, że to główki, to to jest kolejny zestaw przedmiotów do kolekcji oraz kto wie, do parkoura mogłoby być to użyte nie psując kolorostyki, hm?

Jestem mocno za.

EDIT: Główki mogłyby wyglądać jak te z Adventure co są przy sekcji bonusowej z kolorowym cementem do kopania

Niedostępny
#14
(01-02-2022, 18:19)Roko1073 napisał(a): Tutaj akurat miałem namyśli zabijanie owiec o danym kolorze wełny (nie wiem czy jest to możliwe, chodzi o ich naturalny kolor raczej), bo jeśli chodzi o ścinanie wełny owiec i dopiero wtedy (podczas ścinania) można dropnąć głowę to wtedy jestem na nie, bo to po 1. jest nudne a po 2. mija się trochę z celem, ścinając wełnę leci głowa zwierzęcia? No nie.

jest to jak najbardziej możliwe. Zabijając dany kolor owcy, dropnie główka danego koloru, działa to na darmowych, podstawowych pluginach na darmowych hostach oferujących pluginy.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości