włamanie sie na konto i kradziesz itemuw
#1
ej adminy mam sprawe wczoraj zakończyłem grac o 22 i dziś wchodze na serwer i nie mam itemuw a miałem diamentowy set 0chrona 4 niez 3 i miecz najlepszy w grze kilof terz najlepszy wszystko straciłem i jeszcze miałem w enderczesće itemy i terz ich nie ma nickw grze _xkondzio_ prosze adminy pomurzcie albo odpiszcie sory za literuwke
#2
prosiłbym o prześwietlenie konta Hucztucz, rano sprawdzając adresy ip obaj panowie mieli podobne, więc stwierdzam udane włamanie (sprawdziłem rano, gracz _xkondzio_ zalogował się normalnie o 2 w nocy mniej więcej, coś koło tego, a huczubucz o 9 rano miał to samo ip co on).

ogólnie to ten ktoś próbował logować się na inne konta i dalej próbuje 
[Obrazek: pWCZaLQ.png]
#3
sprawdzilem, rzeczywiscie zrobil to Hucztucz, probowal odgadywac hasla roznych graczy i czasami mu sie to udawalo.
nie wiem ktory kilof i set byl twoj, ale nie mial tego zbyt wiele, wiec oddalem ci wszystko (2 kilofy i set + chyba dodatkowe buty), znajdziesz to w swojej skrzynce na wyspie.

i lepiej zmien haslo na serwerze wpisujac w lobby (zaraz po zalogowaniu) komende: /changepw starehaslo nowehaslo
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości