?
#1
Star 
Dzień dobry wszystkim,

Skończyły mi się pomysły, czas mnie nieco też ograniczył, minęło trochę czasu.

Składam prośbę o UnBana na serwer, ponieważ minęły już ponad 2 lata od rozpoczęcia kilku miesięcy szalonych rzeczy, które wykonywałem,
Niech dzwignią za pozytywną odpowiedzią będzie brak karalności od 2015 roku (do 2019), a szalony ciąg zdarzeń zdarzył się tylko 1 raz.
Do tego dochodzi fakt, że idą powoli święta, jest łagodniejsza atmosfera oraz kilka unbanów zostało już rozdanych chwilę wcześniej.
Swoją obecnością być może przywołuję także dużo pozytywnych wspomnień, którzy starsi gracze mieli ze mną, do momentu skonstruowania przeze mnie piramidalnego schematu oraz następnych rzeczy.
Jestem także skłonny podlegać rygorowi podwyższonych kar lub permanentnego bana za chociaż jedno przewinienie.

Liczę na pozytywną odpowiedz i mam nadzieję, że emocje już dawno opadły. Zamierzam odbudować spalone mosty.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Iam
Niedostępny
#2
no nie wiem czy miłym wspomnieniem jest oszustwo jednej osoby na parę milionów, no nie wiem ;p

poza tym patrząc na okoliczności kary jestem przeciwny do odbanowania, a jako że jest to cichego głównie głos (on dał bana), to wolę od razu nie zarzucać czegoś w stylu "nie." na nie jestem za całokształt tego, co zostało zrobione oraz co było planowane do zrobienia.
#3
Na nie.
Jak ktoś nie jest w temacie: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=41157
#4
Jestem na tak, każdy zasługuje na drugą szansę....
#5
Jestem za.
#6
Na nie.
MEFEDRON


Niedostępny
#7
na tak
#8
a ja jestem za tak pięknie wyrolowac ludzi z pełną ,świadomością jestem pełen podziwu zapłacili podatek od głupoty to mają za swoje xD
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#9
Bez przesady, 2 lata to dość dużo czasu jeśli chodzi o zmianę swojego zachowania... chociaż sam wróciłem na serwer po dwóch latach, a szczerze przyznam, że zmieniłem się całkowicie. 

Tym bardziej, że zbliżają się święta, jestem na tak.
Niedostępny
#10
Moze od razu unban all, po co te bany
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości